"En İyi Döviz İşlemleri Bankası"

  • Yazı boyutu
"En İyi Döviz İşlemleri Bankası"

Akbank, Türkiye'nin "En İyi Döviz İşlemleri Bankası" seçildi

Global Finance Dergisi, 97 ülkede gerçekleştirdiği 'Dünyanın En İyi Döviz Tedarikçileri 2013' araştırmasında Akbank'ı bir kez daha Türkiye'nin "En İyi Döviz İşlemleri Bankası" seçti.
     Akbank açıklamasına göre, dergi editörleri tarafından, sektör analistleri, kurumsal yöneticiler ve teknoloji uzmanlarının katkılarıyla yapılan değerlendirmeler ve araştırmalar sonucunda Akbank, 'Türkiye'nin En İyi Döviz İşlemleri Bankası' seçildi.
     Akbank, ödülü üst üste 9'uncu kez kazandı.
     Akbank'ın Türkiye'de döviz işlemleri piyasasında en yüksek işlem hacmine sahip bankalardan biri olduğunun altını çizen Akbank Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota şu görüşleri dile getirdi:
     "2012 yılının özellikle ilk yarısında döviz piyasalarında önemli çalkantılar yaşandı. Bu dalgalı ortamda müşterilerimize sağladığımız öngörülü stratejilerimiz ve rekabetçi fiyatlarımızla müşterilerimizin döviz risklerini daha iyi yönetmelerine katkıda bulunuyoruz. Döviz piyasası işlemlerindeki uzmanlığımız, işlemlerin hızlı ve güven içinde gerçekleşmesini sağlayan teknoloji platformumuz, müşteri odaklı yaklaşımımız ve güçlü uluslararası ilişkilerimizle müşterilerimize rekabet avantajı sağlamaya devam edeceğiz."
     Global Finance Editörü ve Başkanı Joseph Giarraputo da "Türkiye'de de Akbank, döviz işlemlerindeki yüksek hacmi, pazar payı, rekabetçi fiyatlama stratejisi, teknolojik altyapısı ve müşteri hizmetlerindeki başarısı ile öne çıkıyor" dedi.
    
    
    


Bu haberi 333 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir