Elektronik haberleşmede kişisel verilerin korunması -Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel…

  • Yazı boyutu
Elektronik haberleşmede kişisel verilerin korunması
  -Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel…

Elektronik haberleşmede kişisel verilerin korunması -Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmelik'in yürürlüğe girme tarihi 24 Temmuz 2013'e uzatıldı

Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmeliğin yürürlüğe girme tarihi uzatıldı. Yönetmelik 24 Temmuz 2013'te yürürlüğe girecek.
     Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre yönetmeliğin yürürlüğe girme tarihi uzatıldı. Elektronik haberleşme sektöründe kişisel verilerin işlenmesi, saklanması ve gizliliğinin korunması için elektronik haberleşme sektöründe faaliyet gösteren işletmecilerin uyacakları usul ve esasları düzenleyen "Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmelik", 24 Temmuz 2012 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanmış ve yürürlük tarihi yayımlandıktan altı ay sonra olarak belirlenmişti.
     Değişiklikle yürürlüğe girme tarihi 24 Temmuz 2013'e uzatıldı.
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir