El aletleri üreticisi JCB, Koçtaş'da satılan ürünlerini tanıttı

  • Yazı boyutu
El aletleri üreticisi JCB, Koçtaş'da satılan ürünlerini tanıttı

El aletleri üreticisi JCB, Koçtaş'da satılan ürünlerini tanıttı

İş makineleri ve el aletleri üreticisi JCB, sadece Koçtaş mağazalarında satılan el aletleri ürünlerini Rahmi Koç Müzesi'nde düzenlenen bir etkinlikte yapı ve inşaat sektörünün uzmanlarıyla buluşturdu.
     Yapılan açıklamaya göre, JCB, haziran ayından itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satılan birinci sınıf el aletleri ve nalburiye ürün yelpazesini tanıtmak amacıyla düzenlenen bir etkinlikte yapı ve inşaat sektörünün uzmanlarıyla bir araya geldi.
     JCB'nin Türkiye'deki tanıtım ayağı çerçevesinde yapılan değerlendirmede, Koçtaş ile iyi bir başlangıç yapıldığını, işbirliklerinin istikrarlı bir şekilde devam edeceğine inançlarının tam olduğu aktarıldı.
     Açıklamada, "Koçtaş JCB markalı el aletleri için bizim Türkiye'deki tek yetkili satıcımız olmaya devam edecek, JCB ürünlerini ticari amaçlı olarak satmak isteyen tüm işletmeler de bundan sonraki dönemde Koçtaş ile bağlantıya geçecekler" ifadelerine yer verildi.
     Açıklamaya göre JCB, uzun vadede yapı ve inşaat sektörü temsilci ve çalışanlarına Koçtaş aracılığıyla ürünlerini tanıtarak konuyla ilgili işletmelere bayilik vermeyi hedefliyor.
    
    
    

Bu haberi 360 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir