Ekosanayi dergisi ödülleri -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım "Yılın Devlet…

  • Yazı boyutu
Ekosanayi dergisi ödülleri
  -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı 
  Yıldırım "Yılın Devlet…

Ekosanayi dergisi ödülleri -Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım "Yılın Devlet Adamı", Ankara Valisi Yüksel, "Yılın Valisi" ödülüne layık görüldü

Ekosanayi dergisinin, "Yılın Başarılı İş İnsanları Ödülleri" sahiplerine verildi.
     Ankara JW Marriot Otel'de düzenlenen törende konuşan Ekosanayi Dergisi İmtiyaz Sahibi Nuray Başar, ödül sahiplerinin jüri ve halk oylamasıyla belirlendiğini ifade ederek, "Ödüllerin çalışmalarda şevk ve heyecan vermesini temenni ediyorum" dedi.
     Gecede, "Yılın Devlet Adamı" ödülüne Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım layık görüldü. Yıldırım'ın ödülünü Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Mustafa Fırat aldı.
     "Yılın Valisi" ödülünün Ankara Valisi Alaaddin Yüksel'e verildiği törende, "Yılın STK Başkanı" ödülüne Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Yılın Bürokratı" ödülüne, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, "Yılın Sanayi Odası Başkanı" ödülüne, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve "Yılın Gayrimenkul Yatırımcısı" ödülüne de Türkiye Genç İşadamları Derneği Ankara Başkanı Barış Aydın layık görüldü.
     Törende ayrıca "Yılın Spor Adamı", "Yılın İmaj Danışmanı", "Yılın Hukukçusu", "Yılın Yazılım Firması" ve "Yılın Diş Hekimi" alanlarında ödüller verildi.
     "Yılın Sanatçı İkilisi" ödülünü Safiye Soyman ve Faik Öztürk alırken, Safiye Soyman'a, doğum günü dolayısıyla pasta kesildi.
    
    
    

Bu haberi 212 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir