Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı -Başbakan Yardımcısı Babacan başkanlığındaki toplantıda,…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı
  -Başbakan Yardımcısı Babacan başkanlığındaki
  toplantıda,…

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısı -Başbakan Yardımcısı Babacan başkanlığındaki toplantıda, sosyal hizmetler, sosyal yardımlar ve hazırlanan projelere ilişkin bilgi verildi

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan başkanlığındaki Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) Toplantısı'nda, sosyal hizmetler, sosyal yardımlar ve hazırlanan projelere ilişkin bilgi verildi.
     Hazine Müsteşarlığı'ndan yapılan açıklamada, EKK'nın 25'inci toplantısının dün yapıldığı hatırlatıldı.
     Açıklamaya göre, toplantıda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca yürütülen çalışmalar kapsamında sosyal hizmetler, sosyal yardımlar ve hazırlanan projelere ilişkin Kurul'a bilgi verildi.
     Toplantıda, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan proje ve önerilere ilişkin teknik çalışmaları bütüncül bir yaklaşımla sonuçlandırmak üzere İçişleri Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Türkiye İstatistik Kurumu, Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü temsilcilerinden oluşan bir çalışma grubu kurulması ve söz konusu grubun çalışmalarını Ekim ayı sonuna kadar tamamlayarak Kurul'a sunması kararlaştırıldı.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir