Ekonomi Haberleri Editörlüğü'nde görev değişimi

  • Yazı boyutu
Ekonomi Haberleri Editörlüğü'nde görev değişimi

Ekonomi Haberleri Editörlüğü'nde görev değişimi

Anadolu Ajansı Genel Müdürlüğü Ekonomi Haberleri Editörlüğü'ne Fazilet Özer getirildi.
     Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk Editörlüğü yürüten Hamdi Ateş'e bugüne kadarki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Ateş'i farklı görevlerde görmek istediğini belirtti.
     Ekonomi Haberleri Editörü olan Fazilet Özer'e çok önemli görevler düştüğünü kaydeden Öztürk, Türkiye'nin gelişen vizyonuna paralel Anadolu Ajansı'nın da büyük atılımlar içinde bulunduğunu, bunlar arasında Finans Haberleri Terminali Projesi'nin büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.
     Projeyle Türkiye'de rakipsiz olan AA'nın gücünün daha da perçinleneceğini, veri haberciliğine güvenilirliğiyle önemli bir ivme getireceğini anlatan Genel Müdür Öztürk, Ekonomi Haberleri Editörlüğü'nün zaten Türkiye'nin göz bebeği bir ekip olduğunu, bundan sonraki süreçte de Finans Haberleri Terminali'nin gelişiminde büyük rol oynayacağını söyledi.
     Ekonomi Haberleri Editörlüğü görevine atanan Fazilet Özer, Anadolu Ajansı'nda 1996 yılında çalışmaya başladı. Özer, İç Haberler, Yurt Haberler ve Ekonomi Haberleri gibi değişik birimlerde uzun yıllar muhabir ve baş muhabir olarak görev yaptı.
    
    
    

Bu haberi 136 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir