Ekonomi Bakanı Çağlayan Japonya'da -Çağlayan: "Bugüne kadar hep kötü günümüzde bir arada olduk.…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Bakanı Çağlayan Japonya'da
  -Çağlayan: "Bugüne kadar hep kötü günümüzde bir arada 
  olduk.…

Ekonomi Bakanı Çağlayan Japonya'da -Çağlayan: "Bugüne kadar hep kötü günümüzde bir arada olduk. Şimdi Japon kardeşlerimizle iyi günde de bir arada olmak istiyoruz"

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Japonya ile Türkiye'nin bugüne kadar hep kötü günde bir arada olduğunu belirterek, "Japon kardeşlerimizle iyi günde de bir arada olmak istiyoruz" dedi.
     Çağlayan, Türk-Japon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Öner ve beraberindeki heyeti Conrad Tokyo Otel'de kabul etti.
     Japonya'da yerleşik Türk iş adamlarına hitaben bir konuşma yapan Çağlayan, iş adamları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     Çağlayan, Japonya'daki Türk iş adamlarıyla iftihar ettiklerini belirterek, iş adamlarından yeni teşvik paketi hakkında Japonlara bilgi vermesini istedi.
     İki ülke arasında önemli bir dostluk köprüsü olduğunu anlatan Çağlayan, "Bugüne kadar hep kötü günümüzde bir arada olduk. Şimdi Japon kardeşlerimizle iyi günde de bir arada olmak istiyoruz" dedi.
     Oda üyeleri ile hatıra fotoğrafı da çektiren Çağlayan, daha sonra Japan Steel Works (JSW) Firması Başkan ve Üst Yöneticisi (CEO) Ikuo Sato ile görüştü.
    
    
    

Bu haberi 131 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir