Ekonomi Bakanı Çağlayan'dan bayram mesajı -Çağlayan: "Etrafı ateş çemberi içinde olan bir…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Bakanı Çağlayan'dan bayram mesajı
  -Çağlayan: "Etrafı ateş çemberi içinde olan bir…

Ekonomi Bakanı Çağlayan'dan bayram mesajı -Çağlayan: "Etrafı ateş çemberi içinde olan bir coğrafyada, hep birlikte Ramazan ayını barış, kardeşlik, dayanışma, paylaşma ve huzur içinde bitirip, Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, "Etrafı ateş çemberi içinde olan bir coğrafyada, hep birlikte Ramazan ayını barış, kardeşlik, dayanışma, paylaşma ve huzur içinde bitirip, Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.
     Çağlayan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, ayların en mübareki olan Ramazan ayının hep birlikte eda edildiğini ve bayrama erişildiğini belirtti.
     Ekonomi Bakanı Çağlayan, Mersin milletvekili ve "Mersinli" olarak Ramazan ayı boyunca vatandaşlarla çeşitli vesilelerle bir araya geldiğini ifade eden Çağlayan, şunları kaydetti:
     "Düzenlenen iftarlarda, iftar sonrasındaki etkinliklerle sizlerle birlikte Ramazan'ın güzelliğini, dayanışmasını, coşkusunu, mutluluğunu yaşadık. Bayramlar ki dargınlıkların unutulduğu, insanların kardeşçe kucaklaştığı millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlar dostluğun, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir. Etrafı ateş çemberi içinde olan bir coğrafyada, hep birlikte Ramazan ayını barış, kardeşlik, dayanışma, paylaşma ve huzur içinde bitirip, Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile milletimizin, İslam aleminin ve insanlığın Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık, huzur, birlik ve beraberlik içinde nice bayramlar diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 204 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir