Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever, Mersin'de: "Başarılı olmak için çok çalışmanın yanında halkın…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever, Mersin'de:
  "Başarılı olmak için çok çalışmanın yanında halkın…

Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever, Mersin'de: "Başarılı olmak için çok çalışmanın yanında halkın hem duasını hem de desteğini almaya çalışacağım"

Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, "Başarılı olmak için çok çalışmanın yanında halkın hem duasını hem de desteğini almaya çalışacağım" dedi.
     Sever, çeşitli incelemelerde bulunmak için geldiği Mersin'de, AK Parti İl Başkanı Mekin Merter Salt ile Erdemli ilçe teşkilatını ziyaret etti.
     Sever, burada yaptığı konuşmada, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın yardımcısı olarak görev yapmaktan son derece onur duyduğunu belirterek, başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakan Çağlayan'a kendisini bu göreve layık gördükleri için teşekkür etti.
     Kendisine duyulan güveni boşa çıkartmamak için çok çalışacağını dile getiren Sever, "Mersin'e gerçekleştirilecek proje ve hizmetlerde elimden gelen katkıyı sağlamaya çalışacağım. Başarılı olmak için çok çalışmanın yanında halkın hem duasını hem de desteğini almaya çalışacağım. Üzerime aldığım görev onurlu olduğu kadar zor ve meşakkati olan bir görev" diye konuştu.
     Başbakan Erdoğan'ın Mersin'e çok büyük önem vermesinden dolayı önce Akdeniz oyunlarını hediye ettiğini, ardından çok değerli bir iş adamı ve bakan olan Zafer Çağlayan'ı Mersin'den aday gösterdiğini ve yeniden Ekonomi Bakanı yaptığını kaydeden Sever, şunları kaydetti:
     "Ekonomi Bakanımız Zafer Çağlayan'ın hem iş hayatında hem de bakanlıktaki tecrübesi büyük. Şahsımın da bakan yardımcılığına getirilmesi Mersin için önemli. Başbakanımızın Mersin'e ne kadar önem verdiği ortada. Bir bakan yardımcısı ve Mersinli hemşehriniz olarak 24 saat üzerime düşen her türlü görevi yerine getireceğimi herkesin bilmesi gerekir."
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir