Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever: -"Yapacağımız çalışmalarla, ülkemizin huzur ve istikrar ortamı…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever:
  -"Yapacağımız çalışmalarla, ülkemizin huzur ve 
  istikrar ortamı…

Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever: -"Yapacağımız çalışmalarla, ülkemizin huzur ve istikrar ortamı içerisinde, kalkınma ve gelişmesini daha da hızlandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın"

Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, "Yapacağımız çalışmalarla, ülkemizin huzur ve istikrar ortamı içerisinde, kalkınma ve gelişmesini daha da hızlandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
     Sever, AK Parti Mersin İl Başkanı Mekin Merter Salt ve il yöneticileriyle Tarsus ilçe binasında, partililerle bayramlaştı.
     Sever, buradaki konuşmasında, bayramların birlik, beraberlik ve barışı geliştiren özel günler olduğunu söyledi.
     Türkiye'de barış, kardeşlik, istikrar ve güven ortamı sürdüğü sürece, ülkedeki hızlı kalkınma ve gelişme hamlesinin daha da hızlanarak devam edeceğini ifade eden Sever, şunları kaydetti:
     "Bayram vesilesiyle dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularını umarım daha da pekiştireceğiz. Yapacağımız çalışmalarla, ülkemizin huzur ve istikrar ortamı içerisinde, kalkınma ve gelişmesini daha da hızlandıracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ülkemizi daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Gecemizi, gündüzümüze katarak, az uyuyup, çok çalışarak, bölgemize ve ülkemize katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Yaşanan sorunları çözmek, bölgemizde hayata geçirilecek devasa projeleri hızlandırmak amacıyla elimizden geleni yapıyoruz."
     AK Parti İl Başkanı Salt da, tüm ilçe halkının bayramını kutlayarak, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir