Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever: -"Türkiye'de barış, istikrar ve güven ortamı sürdükçe, hızlı…

  • Yazı boyutu
Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever:
  -"Türkiye'de barış, istikrar ve güven ortamı sürdükçe, 
  hızlı…

Ekonomi Bakan Yardımcısı Sever: -"Türkiye'de barış, istikrar ve güven ortamı sürdükçe, hızlı kalkınma ve gelişme hamlesi daha da hızlanarak devam edecektir"

Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever, "Türkiye'de barış, istikrar ve güven ortamı sürdükçe, hızlı kalkınma ve gelişme hamlesi daha da hızlanarak devam edecektir" dedi.
     Sever, milletvekilleri Ahmet Tevfik Uzun, Çiğdem Münevver Ökten ve Nebi Bozkurt ile AK Parti il binasında partililerle bayramlaştı.
     Sever, buradaki konuşmasında, özü teslimiyet olan İslam dininde, barış, kardeşlik ve dostluk duygularının Kurban Bayramı'nda en üst seviyede yaşandığını söyledi.
     Dünyada yaşanan sorunlara rağmen, barış ve huzur içerisinde yaşamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Sever, şöyle devam etti:
     "Türkiye'de, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde istikrar ve güvenin temelleri atıldı. Ülkemiz güvenilir ve istikrarlı duruşuyla diğer ülkelere örnek konuma geldi. Ekonomide, dış politikada, sağlıkta ve eğitimde çok ciddi hamleler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Güven ve siyasi istikrar olmadığı zaman elde edilen başarıları sürdürmek oldukça zor. Türkiye'de barış, istikrar ve güven ortamı sürdükçe ülkede, hızlı kalkınma ve gelişme hamlesi daha da hızlanarak devam edecektir."
     Türkiye'nin dünyanın farklı yerlerinde sıkıntı yaşanmasına rağmen hızla büyümesini devam ettirdiğini anlatan Sever, "Avrupa'da en hızlı büyüyen, kalkınan ülkelerin başında geliyoruz. Dünyada ise en hızlı büyüyen ülke, Çin'den sonra Türkiye. Bu büyüme Türkiye'deki güven ve istikrarın ürünündür" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir