Ekoloji İzmir-4. Organik Ürünler Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "Türkiye'nin tek organik…

  • Yazı boyutu
Ekoloji İzmir-4. Organik Ürünler Fuarı
  -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs:
  "Türkiye'nin tek organik…

Ekoloji İzmir-4. Organik Ürünler Fuarı -İZFAŞ Genel Müdür Vekili Örs: "Türkiye'nin tek organik ürünler fuarını çok daha iyi noktalara taşımak istiyoruz"

İZFAŞ Genel Müdür Vekili Mehmet Şakir Örs, Türkiye'nin tek organik ürünler fuarı olan "Ekoloji İzmir"i çok daha iyi noktalara taşımak istediklerini bildirdi.
     İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, 16-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenecek Ekoloji İzmir-4. Organik Ürünler Fuarı'nın ilk danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
     Genel Müdür Vekili Örs, İZFAŞ'ta düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği işbirliğinde gerçekleştirilecek fuarın hazırlık çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, "Türkiye'nin tek organik ürünler fuarını çok daha iyi noktalara taşımak istiyoruz" ifadelerini kullandı.
     Ekolojik Tarım Organizasyonu Başkanı Atilla Ertem ise dernek olarak fuara katkı koymaktan büyük mutluluk yaşadıklarını dile getirdi. İzmir'in, Türkiye'deki organik sektörünün başkenti olduğuna dikkati çeken Ertem, "Bu nedenle fuarın İzmir'de yapılıyor olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Sektöre ve fuara gereken desteği vermeye hazırız" dedi.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir