Profi-chemicals Ltd Şti

  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127 090-212-8758172
  Yusuf Altay (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ekoduş Debi Sabitleyici Özel Su Tasarruf Aparati

  • Ürün Adı : Ekoduş Debi Sabitleyici Özel Su Tasarruf Aparati

  Ürün Hakkında

  www.hi-hippo.net

  EKO DUŞ
  BANYO-DUŞ MUSLUKLARINA UYGUNDUR
  ASGARİ % 60 SU TASARRUFU SAĞLAR

  Tüm ürünler 5 yıl garantilidir.

  Duş armatüründe duş hortumu ve armatür arasına takılarak ara bağlantı olarak kullanılan EKO DUŞ Debi Sabitleyici, duş konforunuzdan taviz vermeden suyun akışını %60 oranında düşürmekte ve dakikada azami 9 litrelik su tüketimine izin vermektedir. 5 dakikalık bir duş sırasında ortalama 96 litre su harcanırken, EKO DUş Debi Sabitleyici sayesinde ise su sarfiyatınız aynı sürede azami 45 litredir.

  Böylece duş başına yaklaşık 50 litre su tasarruf edilir.

  Debi Sabitleyicinin Çalışma Prensibi:

  1) Musluk Kapalı İken:Basınç Yok, Statik Durumda (hareketsiz).
  Akış hareketsizliğinde O-rİng, dairesel yatağında esnek halde.
  2) Musluk Açık İken: Aktif Durumda (hareketli). Su akışı mevcut.
  O-ring, artan basınçla beraber suyun hızı geçiş kanalı ve o-ring arasında yükselir, böylece o-ring dairesel yatağından akım kanalına doğru hareket eder ve geçiş kanalını sıkıştırır, su geçiş aralığı daralır.
  3) Yüksek Basınçlı iken: Su basıncı arttıkça o-ring, su geçiş
  aralığını daraltmaya devam eder. Böylece su debisi sabitlenir ve dakikada maksimum 9 litre su verir. Musluk kapanınca bu sürecin
  tersi işler. O-Ring tekrar esner ve daralma genişler.

  EKO-DUŞ Debi Sabitleyici: Ürün, uygulanan 0,5 - 1 bar aralığından itibaren suyun akışını istenen litrede sabitlennekte ve uygulanan bar miktarı arttıkça veya duş daha da açıldıkça; normal duşların aksine akış litresinde değişiklik olmamakta suyu istenen litrede sabit tutmaktadır. Ürün 11 bar a kadar uygulanan basınca dayanıklıdır.

  SPİRALLİ

  Spiral hortumu banyo bataryasından çıkarınız. Ürünü armatürün su çıkış ucuna monte ediniz ve spiral hortumu EKO-DUŞ bağlantı elemanına sabitleyiniz. Duşunuz artık kullanıma hazır.

  ANKASTRE

  Ankastre duş başlığını ağızlı bir anahtarla tesisat borusundan sökünüz.
  Duş başlığın ucunu sökmeye çalışmayınız. EKO-DUŞ`u tesisat borusuna monte ediniz ve duş başlığını ürünün üzerine sabitleyiniz. Duşunuz artık kullanıma hazır.

  DEBİ SABİTLEYİCİ VE ÖZEL SU TASARRUF PERLATÖRLERİ
  PROFESYONEL VE EVSEL SU TASARRUF ÇÖZÜMLERİNDE DÜNYA LİDERİ

  ÜRÜNÜN DİĞER AVANTAJLARI ANİ BASINÇ DEĞİŞİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN SICAKLIK DALGALANMALARINA SON
  Evin Beyi, sıcak ve tazyikli bir duşun keyfini çıkarmaktadır. Bu arada Evin Hanımı ara lavaboda bataryayı açar ve elini yıkamaya başlar. Evin Beyi banyodayken duşun tazyiki düşer, su önce soğuk akmaya başlar ve sonra birden kaynar gibi olur, haşlanma korkusu yaşar. Çözüm: Musluk ve duşlarda kullanacağınız HI-HIPPO Debi Sabitleyici ile, dairenizdeki tesisat basıncınız sabit hale gelecek ve sıcaklık dalgalanmaları ortadan kalkacak. Sistem sayesinde, kullanıcıların sıcak ve soğuk su şoklarına maruz kalmaları önlenmiş oluyor.

  YÜKSEK BİNALARDA KATLAR ARASI BASINÇ FARKLILIKLARINDAN OLUŞAN SORUNLARI ENGELLER

  Otelin üst katında kalanlar sabah duş almak isterler. Ancak aynı zamanda, alt katta kalanlar duş almaya başlayınca, üst katta kalanlar duş sırasında su basıncının aşırı düştüğünü fark ederler. Alt kattakiler duşun keyfi çıkarırken üst kattakiler, basınç dalgalanmalarından dolayı duşunu yarıda bırakmak zorunda kalırlar, bu nedenle otelin yönetimi yoğun şikayete maruz kalır. Çözüm: EKO DUŞ Debi Sabitleyici ile çok katlı binalarda da, ani basınç değişikliklerinden kaynaklanan sıcaklık değişimlerinin kullanıcıya olumsuz yansımasının önüne geçilmiş oluyor. Böylece ani sıcak su akışıyla yanma riski de ortadan kalkıyor.

  LAVABOLARDAKİ BASINÇ FARKLILIKLARINI ORTADAN KALDIRIR TOPLU KULLANIM ALANLARINDA TEMİZ VE HİJYENİK KULLANIM SAĞLAR

  Armatürün çıkış ucuna takılan HI-HIPPO Özel Perlatör sayesinde hacimli su akışı sağlayarak, ürün seçeneklere göre %45, %60, %90 oranlarında tasarruf yapılmasına olanak tanıdığı gibi aynı zamanda aynı hatta bağlı sıra lavabolar sorunsuz çalışıyorlar. Kolay montaj imkanı sağlayan ve ekstra bir tesisat gerektirmeyen Sumatik Debi Sabitl

  Tümünü göster
  Profi-chemicals Ltd Şti
  Birlik Sanayi Sitesi 1. Iş Merkezi Kat:5 No:80 Beylikdüzü / Istanbul (Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8758127
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir