EKK toplantısı -Ekonomi Koordinasyon Kurulu, serbest bölgelerin etkinliğinin artırılması ve bu…

  • Yazı boyutu
EKK toplantısı 
  -Ekonomi Koordinasyon Kurulu, serbest bölgelerin etkinliğinin 
  artırılması ve bu…

EKK toplantısı -Ekonomi Koordinasyon Kurulu, serbest bölgelerin etkinliğinin artırılması ve bu aksaklıkların giderilmesini kararlaştırdı

Ekonomi Koordinasyon Kurulu'nun (EKK) 25 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirilen toplantısında, serbest bölgelerin etkinliğinin artırılması ve bu bölgelerde yaşanan aksaklıkların giderilmesi amacıyla yapılan çalışmaların sonuçlandırılmasının kararlaştırıldığı bildirildi.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamada, EKK'nın, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan başkanlığında geçen dün toplandığı hatırlatıldı.
     Toplantıda, Ekonomi Bakanlığı tarafından serbest bölgelerin etkinliğinin artırılması ve bu bölgelerde yaşanan aksaklıkların giderilmesi amacıyla yapılan çalışmalara ilişkin Kurula bilgi verildiği belirtilirken, yapılan değerlendirmeler çerçevesinde söz konusu çalışmaların sonuçlandırılmasının kararlaştırıldığı ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir