EGİAD 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

  • Yazı boyutu
EGİAD 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

EGİAD 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) ve Sille Sanat Sarayı işbirliğiyle düzenlenen 3'üncü Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.
     EGİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, EGİAD ve Sille Sanat Sarayı işbirliğiyle Vodafone sponsorluğunda gerçekleşen "Yaşamda İletişim" konulu yarışmaya 138 amatör ve profesyonel fotoğrafçı 650 eserle katıldı.
     Uluslararası Fotoğraf Federasyonu Türkiye Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Reha Bilir, Zeynel Aydın, Muhsin Divan, Metin Diken ve Halil Nadas'tan oluşan jüri heyetinin değerlendirmesine göre, "Mektupla İletişim" fotoğrafıyla Nevzat Yıldırım birinci, "Anne ve Bebek" fotoğrafıyla İsmet Danyeli ikinci, "Aferin" isimli fotoğrafıyla Refik Karacaoğlu ise üçüncü oldu.
     Sille Sanat Sarayı Özel Ödülü'nü "Kırmızı" isimli fotoğrafıyla Serhat Karaoğlan, Vodafone Özel Ödülü'nü ise "Görüşürüz" fotoğrafıyla Hazım Engin kazandı.
     Ödül alan fotoğraflar ile sergilemeye hak kazanan 17 eser, 27-28 Eylül tarihlerinde İzmir Fuar Alanı 1-A ve 1-B hollerinde düzenlenecek "EGİAD Sektör Tanıtım Günleri ve İş Zirvesi" etkinliği kapsamında yer alacak sergi ve ödül töreni ile sanatseverlerle buluşacak.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir