EgeYapı Group'un projeleri artık iPad'de -EgeYapı Group, kurumsal internet sitesini iPad…

  • Yazı boyutu
EgeYapı Group'un projeleri artık iPad'de
     -EgeYapı Group, kurumsal internet sitesini
     iPad…

EgeYapı Group'un projeleri artık iPad'de -EgeYapı Group, kurumsal internet sitesini iPad ortamına taşıdı

EgeYapı Group, inşa ettiği Batışehir, İz Park ve İz Tower gibi projelerini paylaştığı kurumsal internet sitesini iPad ortamına taşıdı.
     Yapılan açıklamaya göre, EgeYapı Group, kurumsal internet sitesi için iPad uygulamasını başlattı. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında yükselen projelerin tüm detaylarıyla tanıtıldığı "EgeYapı Group iPad Uygulaması"nda yatırımcılar, İstanbul'un neresinde olurlarsa olsunlar seçtikleri projeye Google haritalarının yardımıyla kısa sürede ulaşabilecek.
     Apple Application Store'dan ücretsiz olarak indirilebilen "EgeYapı Group iPad Uygulaması" kapsamında İstanbul Bağcılar'da inşa edilen Batışehir Projesi, İstanbul Kartal'da yükselen İz Tower ve İz Park projeleri yer alacak.
     Kısa bir süre sonra Kartal'da inşasına başlayacağı yeni projesini de iPad uygulaması üzerinden tanıtacak olan EgeYapı Group, uygulama üzerinden yeni projeleri için ön talep toplamaya da başlayacak.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir