EgeYapı Group projesi Batışehir Premium'a yatırımcısı ilgisi...

  • Yazı boyutu
EgeYapı Group projesi Batışehir Premium'a yatırımcısı ilgisi...

EgeYapı Group projesi Batışehir Premium'a yatırımcısı ilgisi...

EgeYapı Group'un İstanbul Bağcılar'daki "Avrupa'nın En İyi Karma Projesi" ödüllü Batışehir Projesi, sunduğu sürdürülebilir yaşam imkanı ve ulaşım konusundaki avantajlarıyla yatırımcıların ilgisiyle karşılaşıyor.
     Egeyapı Group açıklamasına göre, Batışehir Projesi'nde ilk iki etapta elde edilen yüksek satış başarısının ardından satışa çıkarılan Batışehir Premium da, kısa bir sürede önemli satış başarısına ulaştı.
     Batışehir Projesi'nin kamuoyuyla paylaşılmasının ardından geçen yaklaşık bir yıllık süreçte aralarında rezidans ve ofislerin yer aldığı Batışehir Premium da dahil olmak üzere üç farklı etap, yatırımcıların beğenisine sunuldu. Batışehir Projesi'nde inşa edilen birinci etabında yüzde 95, ikinci etabında yüzde 65 ve son olarak henüz satışa yeni çıkarılan Batışehir Premium'un yüzde 20'si yatırımcılar tarafından satın alındı.
     Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir'de 1+0'dan 4+1'e kadar 14 farklı tipte toplam 3 bin 148 adet konut ve rezidansın yanı sıra yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği bir şehir oteli, ofisler, Doğa Koleji'nin yer alacağı eğitim kompleksi, ünlü giyim ve yeme - içme markalarının hizmet vereceği Batı Meydan ve Batı Cadde bulunacak.
     Batışehir, tamamlandığı zaman 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak. Atatürk Havalimanı'na 12, Maslak'a 20, Taksim'e 19 ve Bakırköy'e de 16 kilometre mesafede bulunan Batışehir Projesi, ana arterlerin kesiştiği lokasyonu ile ulaşım konusunda da avantaj sağlıyor.
    
    
    

Bu haberi 236 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir