Anf Tasarruf Sistemleri

  Yenigün Mah. Sakarya Cad. Eliboş Sok. No:1/b ( / Sakarya / Türkiye)
  090-532-5840426
  Ali Akkaş (Firma Sahibi / Ortağı)

  Echo Power Elektrikte %25 Tasarruf Bayilerini Ariyo

  • İlan Sahibi : Ali Akkaş
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Sakarya
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 15 Ocak 2010 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 15 Nisan 2011 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Elektrik Malzemeleri

  Echo Power Elektrikte %25 Tasarruf Bayilerini Ariyo İlan Açıklaması

  ECHO POWER; elektrik tasarruf ve faz koruma cihazıdır.,

  Tamamen Türk malıdır. Enerji kontrol ve optimasyon cihazıdır.

  Kullandığımız elektrik alternatif elektriktir. Alternatif akım; zamana bağlı olarak yönü ve şiddeti değişen akıma denir. Alternatif akım; genelde büyük elektrik devrelerinde ve güçlü motorlarda kullanılır. Ancak evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız akım da alternatif akım sınıfına girmektedir. Kullandığımız bu sistem akımı ile gerilim tarasında faz farkını giderir. Elk.ürünlerimizin performans gereksinimini hesaplar ve gereken enerjiyi vermesiyle bakır, demir ve mıknatıslama değişimi, sakin bir enerji girişi ile fatura bedelinde düşüş meydana getirir. Sigorta ve saat çıkışında kullanabileceğimiz cihaz; kompanzasyon değerleri iyileştirmekte ve voltaj optimazasyonu yaparak tasarruf sağlamaktadır.

  ECHO POWER; tesisat üzerinde çekilen akımın frekansını düzenleyerek kayıpları önler ve faturalarınızda %5 ile %30 arasında bir düşüş sağlar. Ani alçak ve yüksek dalgayı düzenleyerek ürünlerin hasar görmesini önler. Kullanılan elk.enerjisini regüle eder.Yani 220 Volt veya 380 Volt gibi enerjiyi sabitler.

  ECHO POWER; kullanılan tesisata göre ve çekilen akıma göre değişik oranlarda tasarruf sağlar. Farklı ortamlarda farklı sonuçlar alınır.

  ECHO POWER`un en büyük özelliği; lokal yerinde kompanzedir. Sayacımızdan geçen pis enerjimizi ve kaybolan enerjimizi ortadan kaldırdığı için tasarruf sağlamaktadır.

  ECHO POWER`un temel iddiası; stabil voltajının verilmesi ve ürünlerin ömürlerini uzatmasıdır. Ortalama 10 yıl ömrü vardır. Çevre dostudur, yüksek kaliteli ve yasal bir üründür. Kullanımı çok kolaydır bakım gerektirmez, portatif bir cihazdır.

  ECHO POWER; sadece akım düşümünde değil hormonikleri düzelterek kosinüsü etkiler, voltajı dengeler, kabloların ısınmasını önlemekte ve bu şekilde tasarruf sağlamaktadır. Hem Marka Patentli, hem Faydalı Model İşlev Patentli ve ayrıca Noter Tespit Tutanaklıdır.

  ECHO POWER; genelde ev ve tüm iş

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Anf Tasarruf Sistemleri
  Yenigün Mah. Sakarya Cad. Eliboş Sok. No:1/b ( / Sakarya / Türkiye)
  090-532-5840426
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir