Ece İnşaat Baskı Beton Taahhüt Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

  kör oğlu caddesi maçka sok (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4739214 090-216-4739215
  selahattin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ece İnşaat Baski Beton Tüm Şehirlerde Uygulama

  • İlan Sahibi : selahattin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Kartal
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 26 Eylül 2009 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Ocak 2009 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : İnşaat Taahhüt Hizmetleri

  Ece İnşaat Baski Beton Tüm Şehirlerde Uygulama İlan Açıklaması

  BASKI BETON UYGULAMA TEKNOLOJİSİ

  BASKI BETON iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin ve duvar kaplama malzemesidir. En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır.
  Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit, kayrak gibi tabii taşların doğal görünümünü verebilen BASKI BETON çökmez, kaymaz, leke tutmaz ve güneş ışınlarına dayanıklı renkleri solmaz. Geleneksel desenlerle ve renklendirici tozun dışında kullanılan Antik Etki Tozunun yüzeyde bırakılarak, malzemeye eski ve kullanılmış görüntüsü vermesiyle BASKI BETON“Geleneklere ve Kültüre Saygılı En Yeni Teknoloji” olma özelliğini taşır.
  Bahçe düzenlemeleri , parklar, havuz kenarları, alışveriş merkezleri, turistik tesisler, çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları BASKI BETON uygulandığı alanlar arasındadır.
  %90 doğal malzemelerden oluşan BASKI BETON sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur. Tek tek döşenen bir malzeme olmadığı için, taş aralarının oynaması, zamanla aralarda istenmeyen otların çıkması gibi durumlar BASKI BETON için söz konusu değildir.
  Beton teknolojisindeki gelişmelerin BASKI BETON ,a aktarılması nedeniyle, malzemenin büzülme, donma-çözülmeden meydana gelebilecek çatlaklara aşınmaya karşı dayanıklılığı kaliteli standart bir betonunkinden 4-8 kez daha fazladır. Yüzey koruyucu ve Parlatıcıdaki akrilik, betona işlediği ve yüzeydeki tüm gözenekleri kapattığı için, beton geçirgenliğini en aza indirerek BASKI BETON,un leke tutmamasında büyük rol oynar.
  Renkli Yüzey Sertleştiricinin içerdiği gün ışığına dayanıklı pigmentler sayesinde bir bölümünün yenilenmesi veya ek yapılması durumunda renk farkı ortaya çıkmaz. Hava sıcaklığının –20 C altına düştüğü durumlara dayanabilmesi, deniz suyu

  Tümünü göster
  Ece İnşaat Baskı Beton Taahhüt Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
  kör oğlu caddesi maçka sok (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4739214
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir