EBSO-Akbank kredi protokolü -EBSO üyesi sanayicilere kredi imkanı sağlayan protokol, EBSO…

  • Yazı boyutu
EBSO-Akbank kredi protokolü
  -EBSO üyesi sanayicilere kredi imkanı sağlayan protokol,
  EBSO…

EBSO-Akbank kredi protokolü -EBSO üyesi sanayicilere kredi imkanı sağlayan protokol, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ile Akbank İzmir Bölge Müdürü Münir Çavdar arasında imzaladı

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) üyelerine çeşitli kredi imkanları sağlayan kredi protokolü, EBSO ile Akbank arasında imzalandı.
     EBSO üyesi sanayicilere "KOBİ destek paketi, yatırım kredisi, ticari gayrimenkul kredileri, taksitli ticari krediler, gayrinakdi krediler ve dış ticaretin finansmanı" konularında avantajlı kredi imkanı sağlayan protokolün imza törenine, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ile Akbank İzmir Bölge Müdürü Münir Çavdar katıldı.
     EBSO'da gerçekleşen törende konuşan Ender Yorgancılar, protokolün üyelerine önemli avantajlar sunduğunu söyledi. 150 bin TL'ye kadar KOBİ Destek Kredisi kullanan EBSO üyelerinin, Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ile internet şubeden sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz gerçekleştirebildiğini kaydeden Yorgancılar, bu kredi paketinin 10 yapraklı çek karnesine vergisi hariç ücretsiz sahip olma hakkını da sağlayacağını ifade etti.
     Yorgancılar, "Bankacıya sanayici, sanayiciye de bankacı lazım. Türkiye'de bankacılık hizmeti kalitesi son yıllarda çok arttı. Şikayetçi olduğumuz konular var. Havale ve komisyon ücretleri çok yüksek. Bankaların da şirket gibi kar etmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu işi 'kazan-kazan' şeklinde götürmemiz gerekiyor" dedi.
     Çavdar da kredi paketiyle, KOBİ'lerin yeni koşullara göre değişen ihtiyaçlarını belirleyip, İzmirli sanayicilerin hizmetine sunduklarını kaydetti. Paketin önemli avantajlar sağladığını belirten Çavdar, reel sektörün yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir