E-ticaret sitesi "avmmall.com" açılış lansmanı yapıldı -avmmall.com Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt…

  • Yazı boyutu
E-ticaret sitesi "avmmall.com" açılış lansmanı yapıldı
     -avmmall.com Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt…

E-ticaret sitesi "avmmall.com" açılış lansmanı yapıldı -avmmall.com Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt Ortan: -"Yakın zamanda farklı ülkelerde de avmmall.com'un yatırımlarında bulunacağız"

Türkiye'nin ilk sanal alışveriş mağazası sitelerinden olan avmmall.com'un açılış lansmanı yapıldı.
     Avmmall.com açılış lansmanında konuşan avmmall.com Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt Ortan, "Yakın zamanda farklı ülkelerde de avmmall.com yatırımlarında bulunacağız. Türkiye'de AVM'si olmayan il kalmayacak. Bir tık'la AVM'mizde bulunan seçkin markaları tüketiciler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
     AVM'de yer alan markaların tüketicilere özel birçok fırsat sunacağını belirten Ortan, "Konseptimiz, AVM içerisindeki markaların bir arada olduğu marka 'mix'i yaratmak. Tüketicilere AVM içinde bulunan tüm markaları kendi kampanya, avantaj ve fırsatlarıyla yepyeni bir dünya sunuyoruz. Sanal AVM'mizin en büyük özelliği, bir AVM'de ne bulunuyorsa aynı hizmetleri bir 'tık'la sağlıyoruz. Kadın, erkek çocuk giyim, aksesuar, teknoloji, ev aksesuarları ve tekstili, tasarım ürünleri, mücevher, turizm, food court, cafe shop, banka şubesi gibi ihtiyaç duyulabilecek her şey burada var" diye konuştu.
    
     -Hedef kitle Anadolu-
    
     Ortan, anlık, günlük ya da haftalık indirim sunan ve birçok örneği bulunan "Private shopping" (kapalı devre) sitesi olmadıklarını, markaların kendi ürünlerini kendilerinin yönettiği bir AVM olduklarını bvurgulayarak, şu bilgileri verdi:
     "Sezon ürünlerini müşterilerimiz direkt evlerinden ve ofislerinden rahatlıkla alabilecek. Hedefimiz, AVM olmayan bölgeleri özellikle Anadolu'yu da hedef alarak tüm markaları bu lokasyonlara götürebilmek ve ulaşamadıkları markaların yeni sezon ürünleriyle tanıştırmak. Çok yakın bir süre sonra alışveriş kültürünü ve alışkanlıklarını derinden etkileyecek olan avmmall, geleceğin perakende dünyasında adından çok söz ettirecek."
     Sitenin Türkiye'de alışkanlıkları değiştireceğini de söyleyen Ortan, avmmall.com'un California merkezli bir organizasyon olan The International Marketing Association (IMA) tarafından Las Vegas'ta düzenlenen "Teknoloji ve İnternet Zirvesi"nde yılın en iyi yabancı alışveriş sitesi seçildiğini de dile getirdi.
     Avmmall.com e-ticaret sitesi açılış lansmanı Les Ottomans Otel kurucusu Ahu Aysal ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
     Lansmana, Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eren, AHK Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Haldun Kilit, Mimar Murat Tabanlıoğlu, Viko Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Selim Dağbaşı, avmmall.com e-ticaret sitesinde mağazası bulunan Zeynep Ilıcalı ve Deniz Akkaya'nın yanı sıra, Ayşe Kucuroğlu, Siren Ertan gibi isimler de katıldı.
    
    
    

Bu haberi 185 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir