e-Şirket.com’a hoş geldiniz!

Türkiye’nin en kapsamlı, en kaliteli ve en etkili B2B sitesinde sizi karşılamaktan dolayı mutluyuz. Size ve firmanıza katma değer yaratmanız, iş süreçlerinizi kolaylaştırmanız, ürün ve hizmetlerinizle ilgili en etkili sonuçları almanız için Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip B2B sitesini hizmetinize sunuyoruz.

e-Sirket.com, yoğun rekabetin yaşandığı tüm sektörlerde doğru tedarikçilere, doğru müşterilere, doğru bir iletişim yoluyla bağlantılar kurmanızı sağlıyor. Güçlü teknolojisiyle ve arama motorlarıyla bütünleşik altyapısıyla sizi arzuladığınız hedef kitlenizle en etkili biçimde buluşturuyor.

Firmanızın kurumsal kimliği, ürün ve hizmetlerinizin niteliği, firmanıza ulaşılabilirlilik, sosyal ağlara ve topluluklarınıza hızla ulaşım ve bilgi paylaşımı şimdi size yepyeni kapılar açıyor.

Yazılım mühendislerimiz e-Sirket.com’u firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirdi ve her yeni teknolojik gelişmeden yararlanmanız ve fırsatlar elde etmeniz için geliştirmeye devam ediyorlar.

 

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir