"e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı" -e-Devlet Kapısı, yarın düzenlenecek "e-Devlet…

  • Yazı boyutu
"e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı"
     -e-Devlet Kapısı, yarın düzenlenecek "e-Devlet…

"e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı" -e-Devlet Kapısı, yarın düzenlenecek "e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı"nda ele alınacak

Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne önemli katkılar sağlayan e-Devlet Kapısı, yarın düzenlenecek "e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı"nda ele alınacak.
     Türksat'tan yapılan açıklamaya göre, "e-Devlet Kapısı ve Yerel Yönetimler Toplantısı" başlıklı program, yarın saat 10.30'da Ankara JW Marriott Hotel'de başlayacak.
     Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın katılarak konuşma yapacağı toplantıda, Türksat AŞ Genel Müdürü Özkan Dalbay, e-Devlet Kapısı'nın hizmete açıldığı 18 Aralık 2008 tarihinden bugüne dek kat edilen aşamaları ve e-Devlet Kapısı'ndan sunulan yerel yönetimlere ait hizmetleri anlatacak.
     Söz konusu program kapsamında ayrıca, e-Devlet Kapısı'na katılan ilk büyükşehir belediyesi unvanıyla Konya Büyükşehir Belediyesi'ne, hizmetlerini e-Devlet Kapısı'ndan sunan ilk yerel yönetim unvanıyla Pendik Belediyesi'ne ve e-Devlet Kapısı'ndan en çok hizmet sunan Keçiören Belediyesi'ne ödül verilecek.
     Toplantıda, Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne verdikleri katkı ve destekten dolayı hizmetlerini "www.türkiye.gov.tr"den sunan 40'a yakın belediyeye de teşekkür plaketi verilecek.
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir