Düzeltme -"Denizbank'tan güvenli kart,"Safecard KOBİM" başlıklı haberimizin girişinde yer alan…

  • Yazı boyutu
Düzeltme
     -"Denizbank'tan güvenli kart,"Safecard KOBİM" başlıklı haberimizin 
girişinde yer alan…

Düzeltme -"Denizbank'tan güvenli kart,"Safecard KOBİM" başlıklı haberimizin girişinde yer alan "CPP ve Denizbank işbirliğiyle geliştirilen "Safecard KOBİM" ifadesi kaynağından, "CPP ve Denizbank işbirliğiyle geliştirilen, AXA Sigorta güvencesiyle sunulan "Safecard KOBİM" olarak düzeltilmiştir.

Denizbank'tan güvenli kart,"Safecard KOBİM"
    
     İSTANBUL (AA) - 16.07.2012 - CPP ve Denizbank işbirliğiyle geliştirilen, AXA Sigorta güvencesiyle sunulan "Safecard KOBİM"in, hem ticari hem de şahsi kartları aynı anda koruma altına aldığı bildirildi.
     Yapılan açıklamada, şirket sahipleri ve çalışanlarına ait tüm kartları, çalınma ve kaybolma riskine karşı güvence altına alacağı kaydedilen Safecard KOBİM'le, artık ticari ve şahsi kartların dünyanın her yerinde koruma altında olacağı kaydedildi.
     Konuyla ilgili açıklamada, AXA Sigorta güvencesiyle sunulan Safecard KOBİM adlı yeni ürünün, Türkiye'de kart koruma ürünleri ile tanınan İngiltere merkezli CPP firması ile, KOBİ Bankacılığı alanında uygulamalarıyla tanınan Denizbank tarafından geliştirildiği açıklandı.
     Safecard KOBİM, aynı şirketten maksimum 5 kişiye ait hem ticari hem de şahsi kartları çalınma ve kaybolmaya karşı teminat altına alırken, limitsiz ve ücretsiz asistans hizmetleriyle de kişilerin hayatlarını kesintisiz devam ettirebileceği bir güvence sunuyor.
     Açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "Safecard KOBİM'i tercih eden KOBİ'ler ve çalışanları, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar 7 gün 24 saat tek bir numaradan kayıp-çalıntı bildirimi yapabilecek" ifadeleri yer aldı. Her şeyin düşünüldüğü bir koruma hizmeti olan Safecard KOBİM ürünü ile tüm kartlar için yetkisiz kullanımdan doğan zararlar için destek verilirken, bu hizmetler kapsamında kartla birlikte çalınan ya da kaybolan kişisel eşyaların yenilenmesi için 'Mali Destek' ve seyahat sırasında kayıp, çalıntı nedeniyle oluşabilecek zararın karşılandığı 'Seyahat Desteği' planları da yer alıyor. Ayrıca Safecard KOBİM ile poliçe ve iletişim merkezi numarası yazılı bagaj etiketleri ve anahtarlıkları kullanarak, kaybolan bagaj ve anahtarlar bulunduğu takdirde sahiplerine ulaştırılabiliyor."
    
     -Kayıp ve çalıntı riskine karşı sigorta-
    
     Denizbank KOBİ ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun, yeni ürünle ilgili yaptığı değerlendirmede, başta esnaf olmak üzere tüm KOBİ'ler için 2008'de bir ilke imza atarak İşletme Kart'ı geliştirdiklerini hatırlatarak, "Piyasada lider olduğumuz bu ürünümüzün bugün 200 bini aşkın kullanıcısı var. Bugün yine bir ilke imza atıyoruz ve CPP ile Denizbank Safecard KOBİM Kart Koruma Planı'nı esnaflarımızın kullanımına sunuyoruz. Safecard KOBİM Kart Koruma Planı sayesinde İşletme Kart sahibi bütün esnaflarımızın cüzdanlarında bulunan tüm kartlarını, kayıp ve çalıntı riskine karşı sigortalıyoruz" diye konuştu.
     CPP Türkiye Ülke Müdürü Selnur Güzel ise "Safecard KOBİM" ürünü için, "KOBİ Bankacılığı'nda lider olan DenizBank ile yapmış olduğumuz ortaklıkla Türkiye'de ticari kart koruma anlamında bir ilke imza atmanın sevincini yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir