Düzce'de 2012 yılı ihracat rakamları -DTSO Başkanı Büyük: "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme gösterdiği…

  • Yazı boyutu
Düzce'de 2012 yılı ihracat rakamları
  -DTSO Başkanı Büyük:
  "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme gösterdiği…

Düzce'de 2012 yılı ihracat rakamları -DTSO Başkanı Büyük: "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme gösterdiği bir ortamda Düzce'nin yüzde 19 büyümesi oldukça iyi"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Metin Büyük, Düzce'nin 2012 yılı ihracat rakamlarına ilişkin, "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme gösterdiği bir ortamda Düzce'nin yüzde 19 büyümesi oldukça iyi" dedi.
     Büyük, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Düzce'nin geçen yıl ihracat rakamlarının bir önceki yıla göre yüzde 19 büyümesinin sevindirici olduğunu anlattı.
     "Türkiye'nin yüzde 4 büyüme gösterdiği bir ortamda Düzce'nin yüzde 19 büyümesi oldukça iyi" diyen Büyük, bu rakamların çok fazla gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü.
     Ortaya çıkan farklılıkların Düzce'deki şirketlerin bazılarının merkezinin İstanbul'da olmasından kaynaklandığını anlatan Büyük, "Bu durumu ortadan kaldırmak için şirketlerle görüşerek, gayri resmi de olsa tüm ihracat rakamlarını öğrenip kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 320 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir