Dünya sanayicileri Hannover'de buluşacak -Yüzbinlerce ziyaretçinin katılacağı Almanya'daki…

  • Yazı boyutu
Dünya sanayicileri Hannover'de buluşacak
  -Yüzbinlerce ziyaretçinin katılacağı Almanya'daki…

Dünya sanayicileri Hannover'de buluşacak -Yüzbinlerce ziyaretçinin katılacağı Almanya'daki Hannover Sanayi Fuarı'nda Türkiye'den 220 firma yer alacak

Dünyanın en büyük sanayi fuarlarından Hannover Sanayi Fuarı bu sene bünyesinde barındırdığı 13 ihtisas fuarıyla 08-12 Nisan 2013'te ziyaretçilere kapılarını açacak. Fuara Türkiye'den 220 firma katılacak.
     Fuara bu sene çoğu yabancı yaklaşık 200-250 bin arasında ziyaretçinin katılması bekleniyor.
     Dünyanın en büyük ihtisas fuarlarının düzenlendiği Almanya'daki fuarlara Türk firmalarının katılımında her geçen yıl artış gözleniyor. Bu yılki Hannover Sanayi Fuarı'na Türkiye'den 220 firma katılacak. Bu rakamla Türkiye, katılımcı sayısı yönünden 61 ülke arasında ev sahibi Almanya ile Çin ve İtalya'dan sonra 4. sırada yer alacak. Fuarın bu sene partner ülkesi Rusya Federasyonu olacak.
     Fuarda sanayi otomasyonu, enerji, mekanik ve elektrikli hareket organları, sanayide yazılım ve dijital teknolojileri, endüstriyel üretim teknolojileri rüzgar enerjisi teknolojileri, çevreci sanayi teknolojileri, araştırma geliştirme teknolojileri, yüzey işleme ve dış kaplama teknolojileri elektrik ve hibrid teknolojileri, elektrik depolama sistemleri, basınç ve vakum teknolojileri, promosyon ve tanıtım ürünleri, şehir planlama ve altyapı olarak 13 ihtisas fuarından oluşan bu yılki Hannover Sanayi Fuarı süresince yaklaşık 124 yeni ürün ve fikir, dünya piyasalarında ilk kez sergilenecek.
     Türkiye'nin Hannover Ticaret Ataşesi M. Kudret Ceran, Türkiye Ekonomi Bakanlığı desteği ile İstanbul Ticaret Odası organizasyonunda 4. ve 6. hollerde milli katılım stantlarının oluşturulacağını belirtti. Ceran, bu seneki fuarda Türkiye ile ilgili dört ayrı etkinlik düzenleneceğini kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir