Dünya Kadınlar Günü -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"Anlayış ve sevgiye susamış bir dünyada,…

  • Yazı boyutu
Dünya Kadınlar Günü
  -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak:
  -"Anlayış ve sevgiye susamış bir dünyada,…

Dünya Kadınlar Günü -MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak: -"Anlayış ve sevgiye susamış bir dünyada, annelerimiz, eşlerimiz ve kardeşlerimiz olan kadınlarımızın, doğuran, besleyip büyüten şefkatinin sıcaklığına her alanda ve her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz"

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Nail Olpak, 'Anlayış ve sevgiye susamış bir dünyada, annelerimiz, eşlerimiz ve kardeşlerimiz olan kadınlarımızın, doğuran, besleyip büyüten şefkatinin sıcaklığına her alanda ve her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz" dedi.
     Nail Olpak, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, şunları kaydetti:
     "Anlayış ve sevgiye susamış bir dünyada, annelerimiz, eşlerimiz ve kardeşlerimiz olan kadınlarımızın, doğuran, besleyip büyüten şefkatinin sıcaklığına her alanda ve her zamankinden daha çok ihtiyaç duyuyoruz.
     Terör yüzünden gözü yaşlı analarımız ve şiddet yüzünden mağdur olan kadınlarımız başta olmak üzere tüm kadınlarımız için güzel, onurlu ve saygın bir hayat düzeni sağlamanın hepimizin en başta gelen görevi olduğunu düşünüyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum."
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir