Dünya helal ürün sektörü, CNR Expo'da buluşuyor

  • Yazı boyutu
Dünya helal ürün sektörü, CNR Expo'da buluşuyor

Dünya helal ürün sektörü, CNR Expo'da buluşuyor

Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı, 11-14 Ekim tarihleri arasında CNR Expo'da düzenlenecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, dünya genelinde 2,1 trilyon dolarlık potansiyele sahip helal ürün pazarından aldığı payı artırmak isteyen firmalar, 11-14 Ekim 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da düzenlenecek Helal ve Sağlıklı Ürünler Fuarı'nda bir araya geliyor.
     Helal gıda ve içecekten kozmetiğe, medikal ürünlerden tesettür giyim ve hac malzemelerine kadar çeşitli ürünlerin sergileneceği fuarı, BAE, Malezya, Endonezya, Filipinler, Singapur, ABD, Suudi Arabistan, Almanya, Hollanda, Fransa, Cezayir, Fas, Kanada, Japonya-dan gelecek çok sayıda profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor.
     CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık organizasyonuyla, Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GİMDES), Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve World Halal Council (WHC) desteğinde yapılacak fuar, ziyaretçiler tarafından 4 gün boyunca ziyaret edilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir