Dubai'de düzenlenecek Irak Enerji Projeleri Konferansı -İstanbul Genç Girişimciler Derneği üyesi…

  • Yazı boyutu
Dubai'de düzenlenecek Irak Enerji Projeleri Konferansı 
  -İstanbul Genç Girişimciler Derneği üyesi…

Dubai'de düzenlenecek Irak Enerji Projeleri Konferansı -İstanbul Genç Girişimciler Derneği üyesi Bora Can Yıldız, ana konuşmacı olarak katılacağı konferansta Ortadoğu'daki yatırım imkanları ve fırsatları hakkında bilgi verecek

İstanbul Genç Girişimciler Derneği (İSGİD) üyesi Bora Can Yıldız, Dubai'deki Irak Enerji Projeleri Konferansı'na ana konuşmacı olarak katılacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Ortadoğu ülkelerinin üst düzey katılımla yer alacağı konferansta Türkiye'yi genç girişimci Bora Can Yıldız temsil edecek.
     MEED (Middle East Business Intelligence) tarafından Dubai'de düzenlenen Irak Enerji Projeleri Konferansı'na ana konuşmacılar arasında katılacak olan İSGİD üyesi Yıldız, Ortadoğu bölgesindeki yatırım imkanları ve fırsatları hakkında bir konuşma yapacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Yıldız, konferansta petrol ve enerji konularının en üst düzeyde yetkililer tarafından tartışılacağını belirterek, "Dünyanın en büyük 3. petrol ihracatçısı olan Irak, önümüzdeki 20 yılda dünya enerji piyasasına daha aktif yön verecek. Bu yüzden dünyanın en büyük ekonomileri, enerji ve finans kuruluşları, uluslararası enerji devleri, bütün adımlarını bu bölgeyi düşünerek atıyor. Ancak bu adımlar atılırken, bölgenin kendine has dinamikleri, fırsatları, ve potansiyelini çok iyi değerlendirmek gerekiyor. Türk girişimciler de bu pastadan hakkına düşen payı almak için bir an evvel harekete geçmeli" ifadelerini kullandı.
     Yıldız, konferansta dünyanın önde gelen katılımcıları ile bölgedeki ekonomik ve stratejik yapılandırmayı tartışacaklarını ve uluslararası oyuncuların bölgede yol haritalarını belirleyeceğini dile getirerek, 25-26 Mart tarihlerinde gerçekleşecek konferansta, petrol üretimi, enerji, su, finans ve risk yönetimi, bölgesel zorluklar konu başlıklarının tartışılacağını kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 282 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir