Get Yapı Drenaj Levhası Çözümleri

  Barbaros Mahallesi Dereboyu Caddesi Zambak Sokak 5c/1 Ataşehir-istanbul (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6881744 090-216-6880176 090-553-3986898
  ALİ RIZA KAPISIZ (Şirket Yetkilisi)

  Dracell Eco

  Ürün Hakkında

  DRACELL Eco NEDİR ? Dracell Eco, PolyPropilen (PP) malzeme ile üretilmiş, teras bahçesi, kat bahçesi ve yeşil çatı (çatı bahçesi) olarak peyzaj düzenlemesi yapılacak alanlarda toprağın drenajını sağlamak için toprak serimi öncesinde izolasyon üzerinde kullanılan yüksek teknoloji ile tasarlanmış ve üretilmiş bir üründür. Günümüzde yavaş yavaş terkedilen mıcır ve koruma şapı uygulamasının yerini alır.
  DRACELL Eco NERELERDE KULLANILABİLİR ?Dracell Eco, betonarme zemin üzerinde oluşturulacak her türlü yeşil alanda kullanılabilir. Günümüzde konut projelerinde yer alan otopark üzeri alanlar, kat bahçeleri ve çatı bahçeleri ile büyük ebatlı çiçeklik ve saksılar, Dracell Eco'nun kullanım alanlarıdır.
  DRACELL Eco HANGİ MALZEMELERİN YERİNİ ALIR ? Geleneksel olarak düzenlenen bir teras veya çatı bahçesinde toprak serimine geçmeden önce yapılacak imalat, izolasyon üzerine, koruma betonu, mıcır ve jeotekstil olarak sıralanmıştır. Bu şekilde yapılan uygulamalar binaya büyük miktarda yük getirir, imalatın süresi çok uzundur. Ayrıca imalat öncesinde hammadde, için büyük stok alanları gerektrir ve malzemenin yatay ve dikey taşıma zordur.
  Dracell Eco ile yapılan imalatta ise , drenaj katmanı için oluştrulacak sistemin metrekareye düşen ağırlığı 2kg civarındadır. Stok alanı gerektirmez. Yatay ve dikey taşıması kolaydır. İzolasyon testi yapılan teraslarda aynı gün toprak serimine geçmeyi mümkün kılar.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Get Yapı Drenaj Levhası Çözümleri
  Barbaros Mahallesi Dereboyu Caddesi Zambak Sokak 5c/1 Ataşehir-istanbul (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-6881744 / 090-553-3986898
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir