Us Teknoloji Proje Ve Danişmanlik Hizmetleri

  Selehattin Pınar Cad. Mevlüt Çavuş Sok. No:4 D:8 Mecidiyeköy Şişli (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2165680 090-212-2165680
  Sibel Demir (Satış Müdürü)

  Dr Danton Gh-929 Ozon Jeneratörü (hava Ve Su Dezen

  • Ürün Adı : Dr Danton Gh-929 Ozon Jeneratörü (hava Ve Su Dezen

  Ürün Hakkında

  Dr Danton GH-929 Ozon Jeneratörü
  Dr. Danton özel tasarımlı hava temizleyici ozon jeneratörlerimizle, atmosferde var olan karışımların en temizini, en sağlıklısını evinize taşıyoruz. Steril, kokulardan arınmış ve toz maytlarından temizlenmiş ortamları Dr. Danton ozon jeneratörleri ile yaratabilirsiniz.
  Teknik Özellikler
  Ozon Çıkışı : 400 mg/h
  220 V, 50 Hz.
  45 W.

  Ozon Sanitasyon Cihazı
  Suyu anında ozonlayabilen "Ozonlu Su" haline dönüştüren bu cihaz, şebeke suyundan gelen hatta takılır. Gelen su cihazın içinden geçerken ozon gazı suya çözündürülür ;"Ozonlanır" .
  Böylece anında elde edilen "Ozonlu Su" ;
  Meyve , sebze yıkanmasında,
  Et, tavuk ve deniz ürünlerinin yıkanmasında,
  Kullanılan, hijyen istenen ekipmanların dezenfeksiyonunda kullanılabilir.
  OZON NEDİR: Aktif oksijen (Ozon O3) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir.Ozon doku ve hücrelere ihtiyacı olan oksijeni en etkili şekilde sağlayan ve toksinleri yok eden bilinen en güçlü tedavidir.

  Günde kesintisiz olarak 20.000 defadan fazla nefes alıyoruz ama soluduğumuz havanın temizliğini ve kalitesini önemsemiyoruz. Oysaki nefes, hayatın temel kaynağıdır. Yemeden, içmeden bir süre de olsa yaşayabiliriz; ancak nefes almadan en fazla bir kaç dakika yaşabiliriz. Bu durumda temiz, yeterli oksijene sahip bir hava solumanın önemini de tahmin etmek hiç de güç olmaz sanırım; özellikle de İstanbul gibi her saniye kirli hava üreten bir şehirde yaşıyorsak. İnsan vücudu için ideal oksijen oranı %21 iken, İstanbul gibi metropollerde bu oran ne yazık ki %18’e kadar düşmüş durumdadır. Ayrıca kapalı mekanların havasını iki binden fazla madde ve canlı organizma kirletiyor. Yapılan araştırmalara göre; dış ortamdaki hava ne kadar kirli olursa olsun, kapalı mekan havasından 2 ila 5 kat daha temizdir. Zaman zaman bu oran 100 kata kadar çıkabiliyor. Kapalı mekanlarda sigara dumanı, göremediğimiz ağır metaller, polenler, virüsler, bakteriler, akarlar ve tozları farkında olmadan soluyoruz.
  Bir çok hastalık, ihtiyaç olan doku ve organlara yeniden yeterli oksijen sağlanmasıyla önlenebilir veya tamamen iyileştirilebilir. İç organların, bezlerin, sinir sistemi ve beynin çalışması için gereklidir. Beynin diğer organlara oranla daha fazla oksijene ihtiyacı vardır. Yeterli oksijen almazsa zihinsel bulanıklık, negatif düşünce, depresyon ve ardından işitme ve görme bozuklukları başlar. Yaşlılar ve damar tıkanıklığı olanlar beyinlerine yeterli oksijen gitmediğinden genellikle negatif ve depresif olur. Akut bir dolaşım bozukluğunun kalbe giden oksijeni durdurması kalp krizi, beyne giden oksijeni durdurması da beyin kanamasına yol açar.

  Özellikle oturarak çalışan insanların sürekli yorgun hissetmeleri, sinirli ve verimsiz olmalarının ana sebeplerinden biri yetersiz oksijendir. Uyku düzenlerinde de sorun yaşarlar ve bu nedenle güne kötü başlarlar. Canlılık ve gençliliğin ana sırlarından biri temiz kan dolaşımıdır. Bunu elde etmenin en kolay yolu da soluduğumuz havada saklıdır. Temiz hava vücudun tüm organlarının doğru beslenmesini sağlayacak ve verimlilik sürelerini artıracak; bu arada daha sağlıklı bir cilde de kavuşacaksınız

  Yetersiz oksijen almanın yaratabileceği rahatsızlık ve hastalıkların listesi uzun; netice olarak oksijen "kaliteli ve sağlıklı" bir yaşam için çok önemli ve gereklidir. Bunu sağlayacak olan bir cihaz varken neden bekleyelim.

  İçme ve kullanma sularında ozon uygulaması ülkemizde uzun zamandır kullanılan bir yöntem olmakla beraber TSE tarafından onaylanmış ve TS EN 1278 nolu standartta yayımlanmıştır.

  Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan içme ve kullanma suyunda ozonlama sistemi 1982 yılında da ozon gazı şişelenmiş suda kullanılması için FDA (Dünya Sağlık Örgütü) Genel Olarak Güvenilebilir (GRAS) deklarasyonu yayınladı ve ozonu güvenli ilan etti.
  İçme sularında ozon uygulamasının avantajları;
  Su içerisindeki patojen (insan sağlığına zararlı) mikroorganizmaları yok eder.
  Klordan 3000 kat daha etkilidir ve suda kalıntı bırakmaz.

  Tümünü göster
  Us Teknoloji Proje Ve Danişmanlik Hizmetleri
  Selehattin Pınar Cad. Mevlüt Çavuş Sok. No:4 D:8 Mecidiyeköy Şişli (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2165680
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir