"Dove Festivali" Türkiye turunda...

  • Yazı boyutu
"Dove Festivali" Türkiye turunda...

Dove Festivali Türkiye turu kapsamında Forum Ankara'da Ankaralılarla buluştu.


     Excel İletişim Danışmanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, kişisel bakım konusunda kadınları cesaretlendirmek ve bilgilendirmek amacıyla yola çıkan Dove Festivali, 3 Haziran 2012 Pazar günü Forum Ankara'da "Dove ile 4 Adımda Kişisel Bakım"ın aşamalarını anlattı.
     Dove Festivali, kadın erkek çocuk tüm ziyaretçiler için kişisel bakım konusunda eğitimlere ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Dove bakım uzmanları, buluştukları kadınlara "cilt temizliği", "yıpranmış saçlar için uzman bakım", "koltukaltı bakımı" ve "nemlendirme"ye ilişkin bilgiler verdi.
     Playstation, wii, tavla ve langırt gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra Dove'un kişisel bakımdaki 4 adımı için farklılaştırılmış solo test oyunu, körebe, ev maratonu gibi etkinlikler de ziyaretçileri eğlendirdi.
     Türkiye turuna Mersin Üniversitesi ile başlayan Dove Festivali'nin son durağı Samsun Yeşilyurt AVM olacak. Dove Festivali, 19 ili dolaşıp 12 bin kilometre yol kat ederek toplamda 500 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor.
     Ankara'nın ardından Konya ve Kayseri'ye giden festival, bugün Forum Mersin'de Mersinlilerle buluşacak. Festivalin sonraki durakları ise şöyle;
     "Adana - M1 Tepe AVM: 13 Haziran, Gaziantep -Sanko Park: 15 Haziran, Urfa - Halilrahman Meydanı: 17 Haziran, Malatya - Malatya Park: 19 Haziran, Trabzon - Forum Trabzon: 21 Haziran, Ordu - Meydan Otopark: 23 Haziran, Samsun - Yeşilyurt AVM Yanı: 25 Haziran, Tokat-Valilik Meydanı: 27 Haziran, Sivas - Kongre Meydanı: 29 Haziran."
    
    
    


Bu haberi 499 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir