Doutent Açılır Kapanır Tente Ve Cam Sistemleri

  Karlıktepe Mah.fazilet Cad (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3890608 -- 090-507-8499727
  muhammed karabacak (Bayi Satış Yöneticisi)

  Doutent Açılır Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  HAKKIMIZDA
  İstanbul’da kurulan MetoD Mimarlık; mekanınızın giyimi sayılabilecek pencere, cam balkon, panjur ve izolasyon çalışmalarını ustadan çırağa 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
  Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
  Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda mekanınızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
  Bizi Arayın!
  İstanbul şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki motorlu tente pergola, panjur, motorlu panjur, katlanır cam balkon, eşikli eşiksiz sürme cam, giyotin cam, hareketli küpeşte, kış bahçesi, otomatik bahçe kapısı, garaj kapısı, alüminyum küpeşte, ve tüm bunların tamir / bakım işleri için bize 0532 705 88 84 numaralı telefondan ve web sitemiz www.metodmimarlik.com , www.doutent.com dan ulaşabilirsiniz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Doutent Açılır Kapanır Tente Ve Cam Sistemleri
  Karlıktepe Mah.fazilet Cad (Kartal / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3890608 / 090-507-8499727
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir