Dördüncü nesil SIM standardı "nano-SIM"e büyük talep -Türkiye'de ilk kez Avea bayilerinde…

  • Yazı boyutu
Dördüncü nesil SIM standardı "nano-SIM"e büyük talep
     -Türkiye'de ilk kez Avea bayilerinde…

Dördüncü nesil SIM standardı "nano-SIM"e büyük talep -Türkiye'de ilk kez Avea bayilerinde satışa sunulan "nano-SIM" karta 10 günde yüzlerce talep geldi

Türkiye'de ilk kez Avea bayilerinde satışa sunulan "nano-SIM" karta 10 günde yüzlerce talep geldi.
     Avea açıklamasına göre, ilk kez iPhone5 ile kullanılmaya başlanan ve Türkiye'de ilk kez Avea'nın 17 Eylül'de satışa çıkardığı "nano-SIM" kart, özellikle yurt dışından iPhone5 satın alan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.
     Akıllı telefon teknolojilerinin yaygınlaşmasını desteklemek ve yeni teknolojileri kullanıcılarının hayatına kazandırmak amacıyla müşterilerine her zaman yeni ve farklı avantajlar sunduklarını belirten Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, "Tüketiciyle ilk kez buluşturma ayrıcalığına eriştiğimiz nano-SIM kart yurt dışından iPhone5 alan kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. Apple'dan sonra diğer üreticilerin de daha ince akıllı cihazlar üretilmek için nano-SIM kartı tercih etmesini bekliyoruz. Nano-SIM kartı ilk kez Türkiye'de tüketiciyle biz buluşturduğumuz için ayrıca mutluyuz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir