Doğuş Otomotiv "Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi"nin ilk aşaması tamamlandı

  • Yazı boyutu
Doğuş Otomotiv "Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi"nin ilk aşaması 
tamamlandı

Doğuş Otomotiv "Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi"nin ilk aşaması tamamlandı

Doğuş Otomotiv'in Türkiye genelindeki tüm yetkili satıcılarına yönelik İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliği ile düzenlediği "Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi"nin ilk aşaması tamamlandı.
     Doğuş Otomotiv'den yapılan açıklamaya göre, şirketin Türkiye genelindeki tüm yetkili satıcı ve servislerini yöneten iş ortakları için İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin akademik kadrosu danışmanlığıyla özel olarak hazırlanan Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi'nin amacı, yeni dünya düzeninde sürdürülebilirlik ve kurumsallaşmanın önemini ortaya koymak, dünyadaki değişimlere hızla uyum sağlamak ve bu değişime liderlik yapmak için ihtiyaç olan temel konulara dikkati çekmek oldu.
     Üç modül olarak tasarlanan eğitimlerin ilk modülü geçen yılın eylül ayında, ikinci modülü ise 2012'nin şubat ayında gerçekleşmişti. Eğitimin ilk modülünde, liderlik, takım çalışması, ilişki yönetimi ve kişisel farkındalık konularını da içeren "İnsan Yönetimi" ele alınırken, ikinci modülde "İşletme Yönetimi"ne ilişkin finans, risk, pazarlama, hukuk, insan kaynakları ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi kurumsal bir yapıda olması gereken temel yapılara değinildi. Yetkili Satıcı Gelişim Akademisi programı sertifika töreni ile son buldu.
     Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, bu eğitim programının Doğuş Otomotiv ile yetkili satıcılar arasındaki uyumlu çalışmayı daha da artırdığını belirterek, ortak vizyonda hareket etmek için gereken sinerjiyi yarattığını kaydetti.
     Bilaloğlu, "Eğitim programlarımız gelecekte de devam edecek. Şirketimiz stratejisinin temelinde üretici ortağımız ve iş ortaklarımız ile beraber büyümek yatıyor. Amacımız önümüzdeki yıllarda olacak gelişmelere şimdiden yetkili satıcılarımız ile hazırlanmak" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir