Doğuş Otomotiv'den Autoshow'da trafik eğitimleri

  • Yazı boyutu
Doğuş Otomotiv'den Autoshow'da trafik eğitimleri

Doğuş Otomotiv'den Autoshow'da trafik eğitimleri

Doğuş Otomotiv, 2-11 Kasım arasında düzenlenen İstanbul Autoshow Fuarı'nda, Trafik Hayattır Platformu kapsamında trafik güvenliğine ilişkin eğitimler düzenliyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Doğuş Otomotiv, İstanbul Autoshow Otomobil Fuarı'nda yeni model araçları sergilemenin yanında, trafik güvenliğine yönelik eğitimler veriyor.
     Türkiye'nin en önemli kurumsal sorumluluk platformlarından biri olan Trafik Hayattır'ın da yer aldığı fuarda, trafikte ilk yardım ve güvenli sürüş tekniklerine ilişkin eğitimler düzenleniyor.
     Trafikte İlk Yardım Yaklaşımı Bilinçlendirme eğitimi 7 ve 10 Kasım tarihlerinde saat 13.30'da, Trafikte Güvenli Sürüş Teknikleri teorik eğitimi ise saat 15.30'da gerçekleştirilecek.
     Eğitime katılan kişilere ise otomobil tutkularını sevdikleriyle paylaşabilmeleri için 2 adet Autoshow bileti hediye edilecek. Ayrıca 12'nci salonda özel olarak tasarlanan Trafik Hayattır bölümünde, çocuklar oyunlar eşliğinde trafik güvenliği konusunda bilinçlendirilecek.
     Doğuş Otomotiv'in bu yıl fuar için gerçekleştirdiği bir diğer yenilik ise, Autoshow için özel hazırlanan mini site oldu. Autoshow'un, başlamasıyla birlikte aktif olan site kapsamında Doğuş Otomotiv markalarının yeniliklerine de yer veriliyor.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir