Doğuş Marinacılık hedef büyüttü -D Marin Didim Müdürü Can Polat: "Hedefimiz, Akdeniz'de…

  • Yazı boyutu
Doğuş Marinacılık hedef büyüttü 
  -D Marin Didim Müdürü Can Polat: 
  "Hedefimiz, Akdeniz'de…

Doğuş Marinacılık hedef büyüttü -D Marin Didim Müdürü Can Polat: "Hedefimiz, Akdeniz'de marinacılıkta marka lideri olmak"

D Marin Didim Müdürü Can Polat, Doğuş Marinacılık olarak, sektörlerinde Akdeniz'de marka lideri olmayı hedeflediklerini bildirdi.
     Polat, gazetecilere yaptığı açıklamada, Doğuş Marinacılık bünyesinde 2009 yılında açılan D Marin Didim'in, bin 300 yat bağlama kapasitesi ile Ege'nin ve Türkiye'nin en büyük marinası olduğunu belirtti.
     D Marin Didim olarak geçen yılı yüzde 60 doluluk oranı ile kapattıklarını kaydeden Polat, 2012 hedeflerinin ise yüzde 80 olduğunu söyledi.
    
     -Doğuş Yunanistan'da da marina işletecek-
    
     Polat, Doğuş Marinacılık olarak Türkiye'nin yanı sıra Hırvatistan'da marinalarının bulunduğunu, yurtdışı yatırımlarını sürdüreceklerini dile getirerek, "Yakın zamanda Yunanistan'da sektöre giriş yapacağız. Hedefimiz, marina sektöründe Akdeniz'de marka lideri olmak" dedi.
     Marinacılık sektörünün uzun vadede dünyanın yükselen trendi olduğunu ifade eden Can Polat, marinacılıkta marina içinde verilen hizmetlerle birlikte çevrede ki doğal ve tarihi güzelliklerinde etken olduğunu, bu noktada D Marin Didim olarak, Efes ve Milet antik kentleri, Apollon Tapınağı ve Bodrum ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na yakın konumları ile önemli avantaja sahip olduklarını sözlerine ekledi.
    
    
    

Bu haberi 212 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir