Doğuş Holding ve Garanti Yatırım Ortaklığı'na kalite ödülü...

  • Yazı boyutu
Doğuş Holding ve Garanti Yatırım Ortaklığı'na kalite ödülü...

Doğuş Holding ve Garanti Yatırım Ortaklığı'na kalite ödülü...

Doğuş Holding, geçen yıl Business Initiative Directions (BID) tarafından layık görüldüğü "Uluslararası Avrupa Kalite Ödülü"nün ardından, bu yıl da Platin kategoride "Kalitede uluslararası yıldız" ödülünü almaya hak kazandı.
     2011'de yine BID'nin altın kategoride "Uluslararası Kalite Prestij Ödülü"nü alan Garanti Bankası iştiraklerinden Garanti Yatırım Ortaklığı da Doğuş Holding ile birlikte aynı ödüle layık görüldü.
     Açıklamda, BID tarafından 30 Eylül tarihinde Cenevre'de gerçekleştirilen ve 'kalitede uluslararası yıldız' (International Star Award for Quality-ISAQ) ödüllerinin verildiği törende, dünyanın birçok ülkesinden başarılı şirketlerin temsilcileri de hazır bulunduğu, BID tarafından Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta yapılan yıllık toplantılarda, 90 ülkeden şirket liderlerinin bir araya gelerek yaptıkları oylama sonucunda ISAQ için aday gösterilen Doğuş Holding ve Garanti Yatırım Ortaklığı'nın, kalite, liderlik ve inovasyona verdikleri önem ile faaliyet gösterdikleri sektörlerde rol model olma özellikleriyle ödül almaya hak kazandıkları bildirildi.
     Açıklamaya göre, Doğuş Holding adına ödülü alan Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Deniz Bayel Feyizoğlu törende yaptığı konuşmada, "Doğuş Grubu, 150'ye yakın şirketi ve 30 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunuyor. Grubumuz, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyetini, güven ilkelerini ve elbette uluslararası kalite standartlarını temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada başarıyla temsil etmektedir" dedi.
     Garanti Yatırım Ortaklığı adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanı Reha Tanör ise bu ödüle yönetim kalitesi anlayışları ile layık görüldüklerini belirterek, ortaklığın sermayesini son 9 yılda 120 katına çıkardıklarını ve bunu yaparken yüzde 100'e yakın oranda halka açık olan şirketin hiçbir davaya, ihtilafa konu olmadan, hiçbir resmi kuruluştan uyarı almadan süreçleri tamamlamasının bu ödülün gerekçesini oluşturmasından memnuniyet duyduklarını dile getirdi.
    
    
    

Bu haberi 123 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir