Doğuş Holding'in raporlama uygulamasına ödül

  • Yazı boyutu
Doğuş Holding'in raporlama uygulamasına ödül

Doğuş Holding'in raporlama uygulamasına ödül

Doğuş Holding'in kurumsal sorumluluk raporlaması uygulaması, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) tarafından düzenlenen 4. Pazaryeri Etkinliği çerçevesinde bu yıl ilk defa verilen "Kurumsal Sosyal Sorumluluk İletişim ve Raporlama" kategorisinde ödüle layık görüldü.
     Doğuş Holding açıklamasına göre, geçen gün Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'nde, "İşletme 2023; Cumhuriyet'in 100. Yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Pazaryeri" adıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Doğuş'un ödüllü projesi sergilenmeye de hak kazandı.
     Doğuş Holding adına ödülü teslim alan Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Deniz Bayel Feyizoğlu, ödülle ilgili yaptığı değerlendirmede, şunları ifade etti:
     "Doğuş Grubu olarak Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni imzaladığımız 2007 yılından bu yana her yıl yalnızca holdingi değil, tüm grubun bu alandaki çalışmalarını kapsayan bir raporlama çalışması yürütüyoruz.
     Çok farklı sektörlerde ve iş alanlarında faaliyet gösteren, farklı paydaş gruplarına sahip şirketlerden oluşan bir yapıda kapsamlı bir KSS raporlaması yapıyoruz. Bu çalışma, grubumuzun bu konudaki genel yaklaşımını ve yıl bazında ilerlemesini görebilmek ve paydaşlarımızla paylaşmak için bize eşsiz bir fırsat sunuyor.
     Önümüzdeki dönemde de Küresel Raporlama Girişimi (GRI) standartları doğrultusunda daha da kapsamlı ve şeffaf bir şekilde raporlama yapmaya devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir