Doğan Şirketler Grubu Holding: "(Yunan Şans Oyunları Şirketi özelleştirmesi) İhaleye…

  • Yazı boyutu
Doğan Şirketler Grubu Holding: 
     "(Yunan Şans Oyunları Şirketi özelleştirmesi) İhaleye…

Doğan Şirketler Grubu Holding: "(Yunan Şans Oyunları Şirketi özelleştirmesi) İhaleye katılınması yönünde bir karar bulunmuyor"

Doğan Şirketler Grubu Holding, Yunan şans oyunları şirketi özelleştirmesi ihalesine katılınması yönünde bir kararlarının bulunmadığını bildirdi.
     Doğan Şirketler Grubu Holding AŞ'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şu bilgilere yer verildi:
     "Hafta sonu bazı medya kuruluşlarında yer alan haberlerde, Yunanistan Devleti'ne ait 'şans oyunları' şirketinin yüzde 29 hissesinin özelleştirilmesinin planlandığı ve Şirketimizin bir Yunanlı ortak ile birlikte söz konusu özelleştirme ihalesine gireceği yönünde bilgiler yer almıştır.
     Şirketimiz, bir holding şirketi olarak, yatırım politikası doğrultusunda ilgi duyduğu alanlarda, yurt içinde ve yurt dışındaki yatırım fırsatlarını her zaman değerlendirmektedir. Bu kapsamda, Yunanistan'ın 'şans oyunları' şirketinin özelleştirilmesi konusunda bir ihale açılması durumunda da konuyu değerlendirebilecektir. Ancak mevcut durum itibariyle, henüz özelleştirme ihalesi açılmadığından, 'ihale şartları'nı görmek ve değerlendirmek mümkün olmadığı gibi, yetkili kurullarımızın ihaleye katılınması yönünde almış olduğu bir kararı da bulunmamaktadır. Söz konusu özelleştirme ihalesine katılmaya karar verdiğimiz takdirde, konu ile ilgili, 'özel durum açıklaması' ayrıca yapılacaktır."
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir