DOD Finans'tan 6 aylık 2.El Araçlara kredi fırsatı...

  • Yazı boyutu
DOD Finans'tan 6 aylık 2.El Araçlara kredi fırsatı...

Volkswagen Doğuş Finans (vdf) çatısı altında hizmet veren DOD Finans, DOD bünyesindeki 6 aya kadar olan ikinci el Volkswagen Grup marka araçlara ''uygun faiz oranları'' ile kredi sağlıyor.

DOD Finans'ın yazılı açıklamasına göre, vdf tarafından sunulan DOD Finans ile tüketiciler, 6-48 ay vade seçenekleriyle yüzde 1,15 faiz oranından kredi kullanabiliyor.
Kampanya ile birlikte DOD müşterileri araç kredisinin yanı sıra FullLife (Uzatılmış Garanti), FullKoruma (Kredi Koruma Sigortası), FullPlan (Kredi+Kasko), FullDeğer ve FullDestek gibi vdf'nin sigorta ürünlerinden de faydalanarak kredi faiz oranlarında indirimlerden yararlanabiliyor.
Kredi kapsamında vdf sigorta ürünlerinden en az ikisinin tercih edilmesi durumunda kredi faiz oranları yüzde 1,10'a kadar geriliyor. DOD markasına ''ayrıcalıklı'' hizmetlerin sunulduğu DOD Kasko ile araç kredisini ve markasına özel kaskosunu tek ödeme planında tek noktadan ödeyebiliyor.
DOD müşterileri isterlerse ikinci el araç kredilerini vdf Sigorta tarafından sunulan kredi koruma sigortası FullKoruma ve FullDestek ürünleri ile birlikte tek ödeme planı altından kredilendirerek ödeyebiliyor. FullKoruma ürünü kaza sonucu vefat, tam ve daimi maluliyet, istem dışı işsizlik, geçici iş göremezlik ve tehlikeli hastalıklar teminatlarını içeriyor. FullDestek ise kaza sonucu vefat, tam ve daimi maluliyet durumunda kredi bakiyesini kapatarak kapatılan kredi ile aynı bedelde aileye de ödeme yaparak krediyi ve aileyi güvence altına alıyor.


Bu haberi 251 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir