Şahin Medikal Sağlık Hizmetleri Ve Ayak Sağlığı Merkezi

  Ismet Paşa Mahallesi Beylik Bahçe Sokak No:12 / E (Merkez / Çanakkale / Türkiye)
  090-286-2124033 090-286-2124033 090-541-5563848
  Ayten şahin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Diyabet Şeker Ayakkabisi

  • Ürün Adı : Diyabet Şeker Ayakkabisi

  Ürün Hakkında

  Diyabetik Therapy Şeker Ayakkabısının Özellikleri.

  1. Geniş ağız ve ayarlanabilir cırt, özellikle yaşlı ve eğilme sorunu olan kişilere giyme kolaylığı sağlar. Ayakkabının içine taş-kum kaçmasını önler. Aşık kemiği yastığı yürürken ayak bileğini destekler.

  2. Takviyeli bombe geniş ve yüksek olarak tasarlanmıştır. Parmakların serbestçe hareket etmesini sağlar. Tırnak batmasını önler, deforme olmuş parmak kemiklerinin sıkışmamasını sağladığından ağrılı yürüyüş sona erdirir. Nasır oluşumlarını ortadan kaldırır.

  3. Yumuşak poliüretan köpüğünden yapılmış iç taban deri kaplanmış olup ayakkabı içerisinden kolayca çıkarılabilir. Yumuşak ve esnek bir zemin sağlar, tabanın ezilmesini azaltır. Süspansiyon yaparak yürüyüş konforu sağlar. Yürüyüş sırasında yerin itici kuvvetlerinin şok etkisini absorbe eder kemikleri dinlendirir, ağrıları azaltır.

  4. Ford flotto yumuşak ve esnektir. Topuk ülserlerinin ortaya çıkmasını engeller, yürürken destek sağlar.

  5. Rocker Bottom Taban : Sallanan sandalyenin yay şeklindeki altına benzer olarak tasarlanmış tabandır. Ortopedistler ayak kemiklerindeki çeşitli bozukluklar için rocker bottom taban önermektedirler. Rocker Bottom taban yürüyüş sırasında ayağın mekanik kontrolünü sağlayan bir "orthotic" gereçtir.Yay şeklindeki tabanın hareketi ayak biyomekaniğiyle kesiştiğinde parmakların dorsiflexionunu (yukarı doğru kıvrılmasını) önler.Ayak parmaklarının altında, metatarsal bölgede ve plantada oluşacak zararlar önlenir.

  Rigit Shank(kıvrılmayan planta) Rocker Bottom Taban uygulamasının önemli bir parçasıdır. Metatarsal ve parmak kemiklerinin birleştiği bölgede ayak tabanını sertleştirip, bükülmezliğini sağlamak gerekir.

  6. Dikişsiz astar, teri emen naturel napa deriden mamüldür. Havalandırma delikleri mevcuttur. Nemli hava deliklerden sünger bölüme aktarılır, saya derisindeki gözenekler vasıtasıyla dışarı atılır.

  7. Saya derisi dolapkırma (uzun süreli dolaplanarak liflerin iyice yumuşatılması) napadır. Pigmentlerinden a

  Tümünü göster
  Şahin Medikal Sağlık Hizmetleri Ve Ayak Sağlığı Merkezi
  Ismet Paşa Mahallesi Beylik Bahçe Sokak No:12 / E (Merkez / Çanakkale / Türkiye)
  090-286-2124033 / 090-541-5563848
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir