Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya'ya Mükemmeliyet Sertifikası

  • Yazı boyutu
Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya'ya Mükemmeliyet Sertifikası

Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya'ya Mükemmeliyet Sertifikası

Seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmesiyle Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya, "2012 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası" almaya hak kazandı.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, 30 ülkede aylık 50 milyonu aşan ziyaretçisi ve 60 milyonu aşan yorum oranıyla olan popüler seyahat sitesi TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmesiyle, Divan İstanbul Asia ve Divan Antalya, "2012 Yılı Mükemmeliyet Sertifikası"na layık görüldü.
     Mükemmeliyetçi konukseverliğin ödüllendirildiği bu sertifikaya, TripAdvisor kullanıcılarının değerlendirmelerine istinaden verdikleri puanlarla belirlenen ratinglerde 5 üzerinden minimum 4 puan alabilen oteller sahip olabiliyor. Sitede yer alan otellerin yalnızca yüzde 10'unun almaya hak kazandığı bu ödül, farklı ve iyi hizmet sunabilen işletmelere sunuluyor.
     Divan İstanbul Asia, dekorasyonu, hizmet anlayışı, Divan lezzetlerinin sunulduğu restoran ve barları, iş hayatının stresini dinginliğe ve yenilenmeye dönüştüren Nerolie Spa'sı ile bir iş otelinin sağlayabileceği olanakları misafirlerine sunuyor.
     Divan Antalya ise, merkezi konumu, özel plajı, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan restoranları, lezzetli kokteyllerin hazırlandığı Piano Bar'ı ve 35 yıllık tecrübesiyle Antalya'da hizmet veriyor.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir