Revival Medikal Plus

  Aşağı Kayabaşı Mah.menemen Sokak No:2/b Niğde (Merkez / Niğde / Türkiye)
  090-388-2324646 090-388-2324647 --
  muhammed koçer (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ürün Etiketleri

  Disk.dr Dizlik

  • Ürün Adı : Disk.dr Dizlik

  Ürün Hakkında

  Uluslar arası Kalite Sertifikası / ISO9001 Uluslararası Standart Kalite Sistem Sertifikası FDA (Amerika Birleşik Devletleri) Kayıtlı Cihaz: 3004887696

  700-50000nm aralığındaki dalga boyları ile MAX, dizlerin derinlerinde termal (ısıl) enerji göndererek diz çevresindeki ağrıları dindirir ve ilgili semptomları hızla iyileştirir. İnovatif diz-kas ağrılarını giderici max, halojen ve kızıl ötesi lambaları ile termal ışınım yayarak termal enerjiyi dizin derinlerine gönderir, böylece diz kaslarındaki acıyı hızlıca dindirir. Ergonomik tasarıma sahip maxi diz yapısına uygun olarak yerleştirilen termal katotları ile hasar görmüş dizlerin derinliklerinde etkin bir iyileşme gösterilebilir.

  Termal katolatları yüzeyi, ısıl iletimi yüksek ve doğal olarak antibakteriyel ve antibiyotik özelliklere sahip saf gümüşle imal edilmiştir. MAX ta sıcaklık hafızasına eklenen sıcaklık kontrolü sayesinde devamlı olarak sıcaklık 45°C ile 65°C arasında düzenlenebilir.

  MAX —Kore Biyoteknoloji Üniversitesi diz eklemi için yeni-ideal medikal araç olan disk iyileştirici Disk Dr yi icat etmiştir.

  Kullanımdaki diz koruma kemerleri ve genel sıcak torba terapi araçları ile karşılaştırıldığında, MAX elektrik üretimin çok farlı bir yöntemi ile diz acılarını ortadan kaldırır ve her türlü semptomu hızlı biçimde iyileştirir.

  Kızılötesi lamba ralığında kızılötesi ışınları yayar Termal Katot etkin biçimde termal lambadan gelen ısıyı derinin derinliklerine taşır

  Saf gümüş plaka

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Revival Medikal Plus
  Aşağı Kayabaşı Mah.menemen Sokak No:2/b Niğde (Merkez / Niğde / Türkiye)
  090-388-2324646 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir