Çin Danişmanlik Akyol Diş Tic

  Mesihpaşa Mah Aksaray Cad No:4 Kat:5 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5184736 090-212-5184731
  Turhan Akyol (Firma Sahibi / Ortağı)

  Dış Ticaret Danıışmanlık Akyol Dış Tic

  • İlan Sahibi : Turhan Akyol
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 10 Mart 2010 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Mart 2011 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Dış Ticaret Şirketleri

  Dış Ticaret Danıışmanlık Akyol Dış Tic İlan Açıklaması

  çin`de sayısız fabrika ve tedarikci bulunmakta ama ayni zamanda cok fazla sayıda kendini fabrika gibi göstermeye çalışan prof sahtekar firmalarda var.
  üstüne üstük bazen gerçek fabrikalar bile üretimde bir sürü hata yapıp eksik yada yanlış mal gönderebiliyorlar. Sahte belgeleri yada gönderilmesi gereken diğer dökümanların yollanmamasıda sıkça yaşanan sorunlar arasında.
  Bu durumlarda karşı taraf alıcının haklarını savunmak yada yanlışlıkları düzeltmek için başvurabileceği herhangi bir kurum yok.
  Çin ile iş yapıp zarar görmüş pek çok firma çindeki türk ticari ataseliklerine mailler atıyor yardım ve çözüm istiyor.Ve ataşelik onlara sadece bir avukatın iletisim numaralarını veriyor başkada hiçbir işlem yapamıyor. Nedeni ise buradaki ticari ataseliklerimizin karar verme , suclama yada ihbar etme hakları bile yok. Neyse verilen avukat iletisiminide aradığınızda sizden korkunç paralar talep edip , olayın sonuçlanmasına bile soz veremeyen birileri çıkıyor karşınıza. Ve sizede ah vah yapmak kalıyor.

  Şuana kadar tedbirli davranmayıp , bir kaç yüz dolar danışmanlık bedeli vermekten çekinip sonrasında yüzbinlerce dolarından olan cok insan gördüm. çoğunun verdigi cevap neredeyse aynı. Bilseydik böyle olacağını hiç bu malı alırmıydık diye bir cevap alıyoruz. Çin ile iş yapmak karlı olabilir ama gerekli tüm onlemleri alırsanız.akyol dış ticaret ve Danışmanlık firmamız sizin burda eliniz ayağınız oluyor. Hedefimiz Çin’den almayı düşündüğünüz tüm ürünlerde size güvenilir üreticiyi bulmanızda yardımcı olabilmektir.
  Çin`den ithal etmek istediğiniz ürünleri, birçok üreticiyle irtibata geçerek en uygun fiyatlarla ulaşırız. Sizin için araştırmaları yapar , ürünü bulur, pazarlıkları ve yazışmaları takip ederiz. Bu sayede sizin adınıza oluşacak zaman kayıplarını, rehberlik masraflarını, seyahat ve konaklama masraflarını engeller, sizin Çin’deki temsilciniz gibi hareket ederiz.ürün araştırmalarında,fiyat araştırmalarında herhangi bir ücret talep etmeyiz.
  Eğer ciddi ticar

  Tümünü göster
  Çin Danişmanlik Akyol Diş Tic
  Mesihpaşa Mah Aksaray Cad No:4 Kat:5 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5184736
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir