Diş macunu ile İstanbul'u resmetti

  • Yazı boyutu
Diş macunu ile İstanbul'u resmetti

Diş macunu ile İstanbul'u resmetti

İngiltere'de düzenlenen bir yetenek yarışmasıyla ünlenen Nathan Wyburn, İpana diş macunu ile İstanbul'u resmetti.
     İngiltere'deki yetenek yarışmasında ünlü yapımcı ve televizyoncu Simon Cowell'ın portresini diş macunuyla çizerek ünlenen Nathan Wyburn, İpana'nın daveti üzerine İstanbul'a geldi.
     Wyburn, Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği tarafından düzenlenen "16. Uluslararası Estetik Diş Hekimliği" kongresinde, İpana diş macunu ile İstanbul'un siluetini resmetti.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Wyburn, etkili ilk izlenim bırakmanın herkes için önemli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:
     "Yaptığım çalışmalarla izleyenleri etkilediğimi düşünüyorum. İnsan iletişiminin yüzde 93'ünün sözlü olmadığı bu dönemde yüz ifadeleri, mimikler, özellikle de sağlıklı bir gülümseme kendinizi ifade etmede çok daha etkili. Çalışmalarımı izleyenlerin gülümsemesi, beni çok mutlu ediyor. Kısaca güzel bir 'gülüş' hayatımızı değiştirebiliyor. İzleyenlerin güzel bir gülüşü beni motive ediyor, kendime güvenimi artırıyor, sanırım herkes için de bu aynı."
    
    
    

Bu haberi 137 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir