1.yıl

  Dikmen generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Dikmen generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Dikmen generalelectric servisi,dikmende generalelectric servisi,generalelectric dikmen servisi,generalelectric servisi dikmen,ankara dikmende generalelectric servisi,dikmende generalelectric beyaz eşya servisi,dikmende generalelectric klima servisi,dikmende generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan dikmen generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric dikmen servisi olarak aynı zamanda dikmende generalelectric beyaz eşya servisi,dikmen generalelectric kombi servisi,ve dikmen generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Dikmen de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  dikmen generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric dikmen generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Dikmen, Dikmen,Dikmen generalelectric Dikmen,Dikmen generalelectric servisi,generalelectric Dikmen servisi,generalelectric servisi Dikmen,
  Dikmende generalelectric,Dikmen generalelectric servisi, generalelectric servisi Dikmen,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir