Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı İstanbul'da -Ekonominin yeni boyutunun masaya…

  • Yazı boyutu
Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı İstanbul'da
  -Ekonominin yeni boyutunun masaya…

Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı İstanbul'da -Ekonominin yeni boyutunun masaya yatırılacağı Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı, 8-9 Kasım tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleşecek

Ekonominin yeni boyutunun masaya yatırılacağı Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi ve Fuarı, 8-9 Kasım tarihlerinde Hilton Convention Center'da gerçekleşecek.
     Yapılan açıklamaya göre, e-Baltaş'ın ev sahipliği ve Turkcell'in ana sponsorluğunda gerçekleşecek zirvede, dünyada ve Türkiye'de dijital ekonominin gelişim ve uygulama alanlarında yer alan konular ele alınarak e-ticaretin önemi ve ekonomiye sağladığı kolaylıklar üzerinde durulacak.
     Bu yıl ikincisi düzenlenen zirvede, e-ticaret modellerine uyum, sektörlerin e-dönüşümü, mobil ticaret, online müşteri ilişkileri yönetimi ve e-güvenlik gibi ekonomideki yeni devrin konuları hakkında 50 civarında konuşmacı bilgi ve deneyimlerini aktaracak.
    
     -"İnternet Zenginleri"nin yazarı Scott C. Fox ilk kez bu zirve için Türkiye'de-
    
     "Internet Riches", "Click Millionaires" ve "e-Riches 2.0: Next Generation Online Marketing Strategies" kitaplarının yazarı, online pazarlama uzmanı Scott C. Fox, ilk kez Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi 2012 kapsamında Türkiye'ye gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.
     Türk Hava Yolları, Iprospect, BKM, Google ve Kültür Üniversitesi'nin oturum sponsorluğunu üstlendiği ve birçok önemli markanın destek sağladığı zirve, 8-9 Kasım tarihlerine Hilton Convention Center'da gerçekleşecek.
     Dijital Ekonomi e-Ticaret Zirvesi 2012 hakkında detaylı bilgiye www.dijitalekonomizirvesi.org adresinden ulaşılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir