Devpos

  Şehit Fethi Bey Cad. Kızılkanat İş Merkezi N:45 K:8 D:801 Çankaya / Konak / İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-537-6242575 -- 090-537-6242575
  DevPOS (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Firma Videosu

  http://www.youtube.com/watch?v=6gT83lmctVA&list=UU4L-2kyRnxD7nGeL9K30wbA&index=1&feature=plcp
  Sevgi Aikido Spor Kulübü

  Devpos

  Ürün Hakkında

  DEVPOS İhtiyaca göre genişleyebilen modüler yapısı, gelişmiş veri güvenliği, kesintisiz çalışma, sektöre özel donanım, kolay kurulum ve kullanım özellikleriyle işletmeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar.

  DEVPOS Merkezi İşletme Yönetimi zincir işletmelerin tüm restoranlarını merkez ofisten kontrol etmesini ve yönetmesini sağlayan çok güçlü bir yönetim sistemdir.Tüm restoranlarınızın POS ve arka ofis uygulamalarında belirli bir standardı sağlamanızı kolaylaştırır

  DEVPOS Merkezi Sipariş Yönetimi ; restoranınıza birçok kanaldan sipariş almanızı sağlamak için geliştirilmiştir. Misafirlerinizin internet sitenizden, çağrı merkezinizden, akıllı telefonları üzerinden sipariş verebilmelerini sağlayan bir merkezi sipariş yönetim platformudur.

  DEVPOS Konuk ağırlama sektörü için geliştirilen Stok Kontrol ve Maliyet Yönetimi çözümü; gerçek zamanlı stok kontrolü ve maliyet yönetimi sağlayarak satın alma süreçlerini kolaylaştırır.

  DEVPOS Web Reports, çeşitli veri kaynaklarına bağlı çalışan raporların, web üzerinde yayımlanmasını sağlayan bir merkezi raporlama sistemidir. İnternet üzerinden kolay erişim ve kullanım sağlar.Mobil cihazlarda çalışabilir.Raporların Excel, Word, Adobe Acrobat formatında çıktısı alınabilir.Günlük, haftalık veya aylık olarak tanımlanan periyodlarda raporları e-posta ile otomatik olarak gönderir..

  DEVPOS Bayi Yönetimi sistemi ile Bayi Ağınızı Genişletin.Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerinizi tek merkezden yönetin. Tedarikçi firma ve bayiler arasındaki iş ilişkilerinin tek bir noktadan yürütülmesini sağlayarak, stokların takip edilmesi, sipariş verilmesi, siparişin ulaşıp ulaşmadığının takibi, ödeme seçenekleri . gibi pek çok e-ticaret sürecini kapsar...

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Devpos
  Şehit Fethi Bey Cad. Kızılkanat İş Merkezi N:45 K:8 D:801 Çankaya / Konak / İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-537-6242575 / 090-537-6242575
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir