Atafarma Saglik Ürünleri Ve Koz.tic.ltd.sti

  çanakkale/merkez (Merkez / Çanakkale / Türkiye)
  090-286-2141399 090-286-2141422
  Ender Atalay (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Dermasuol Salyongoz Kremi

  • Ürün Adı : Dermasuol Salyongoz Kremi

  Ürün Hakkında

  Dermasoul Salyangoz Özlü Krem

  Etki : Tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edilmiş olan Dermasoul Salyangoz Özlü Krem her yaşta tüketicinin güvenle kullanabileceği bir protein kremidir. Bu yüzden TIMELESS REPAIR CREAM yani zamandan bağımsız bir onarım kremi olarak tanımlanmıştır.

  Cildin ölü deri tabakasının atılmasını desteklerken kolajen ve elastin üretimini de uyarır, vitaminlerle cildi besler,bitkisel özlerle cildi yeniler.Ciltteki koyu-açık renk farklılıkları zamanla cildin kendi doğal rengine dönüşür.

  Dermis tabakasında çeşitli renklerde iz halini alan minik yırtıklar ve çatlaklarda Dermasoul Salyangoz Özlü Krem çok etkili bir destektir. Çatlaklar,kollejen ve elastin liflerinin kırılma noktasına geldiğinde, cilt esnemek zorunda kaldığında ve hormonların dengesiz olduğu zamanlarda ortaya çıkar: Hamilelik , ergenlik ,hızlı kilo alıp verme, stereoid kullanımında veya stereoid tarzı hormonların adrenale bağlı olarak arttığı dönemler gibi.

  Kendi kendini yenileyebilen tek hayvan salyangozdur.Salyangoz, düştüğünde ya da kabuğu hafifçe çatladığında kendi kendini yenileme özelliği taşıyan Allantoin salgılar. Allantoin ise protein, vitamin ve kalsiyum bakımından zengindir.
  İçindekiler : Allantoin, Dex Panthanol, Deionize Water, Glyceryl Sterate, Ceteareth 20-12, Cetearyl Alcolhol, Cetyl Palmitate, IPM, Parafin Liquidium, Glyceryl, Vit-E, Parfume

  Etken maddeler : Allantoin Doğal Hücre Yenileyici
  Elastin Cilde esneklik kazandırır
  Vitaminler Cilde canlılık verir
  Kollejen Cildin sıkılaşmasını sağlar

  Kullanım şekli : Ciltte bulunan makyaj kalıntıları temizlenir. Ilık bir su ile sabun kullanmadan yıkanarak cilt temizlenir. Dermasoul Salyangoz Özlü Krem kesinlikle temiz cilde uygulanmalıdır. Günde iki kez az miktarda krem tatbik edildiğinde, kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. İlk uygulamalardan itibaren cilt dokunuzun değiştiğini fark edeceksiniz.

  Kullanım süresi: Gece ve ya gündüz kremi olarak ayırt edilmeden dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
  Kişiye bağlı hassas ciltlerde alerjik reaksiyon gözlendiğinde ürün kullanımına ara verilmelidir.

  Tümünü göster
  Atafarma Saglik Ürünleri Ve Koz.tic.ltd.sti
  çanakkale/merkez (Merkez / Çanakkale / Türkiye)
  090-286-2141399
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir